Son Dakika Haberleri: Anbean kamerada! Leopara kafa tutan piton, hezimete uğradı

Anbean kamerada! Leopara kafa tutan piton, hezimete uğradı

20 gün önce

Vahşi yaşam fotoğrafçısı Mike Welton, Kenya'nın en geniş rezerv bölgesi Masai Mara Milli Park'ında piton ve leoparın ölümüne mücadelesine şahit oldu.

1
28 yaşındaki kartal gözlü vahşi yaşam fotoğrafçısı Mike Welton, Masai Mara'daki safari parkında ortaya çıkan dramayı anbean görüntüledi.
2
İkili başlangıçta gözlerini bir impalaya dikmişti. Uzun süre ikisi de impalayı izliyordu. Ancak piton şansını leoparla denemeye karar verdi.
3
İlk önce boynundan yakaladı, leopar havaya sıçradı.
4
Öfkeden deliye dönen leopar, pençelerini pitona sapladı.
5
Piton arrtık pes edecek gibiydi.
6
Büyük boğuşmanın ardından leopar tek hamleyle pitonu alt etti.
7
Piton ve leoparın ölümcül kavgasını fotoğraflayan 28 yaşındaki Mike Welton, kavga arasında her iki hayvanında korkunç sesler çıkardığını, leoparın uzaklaşmadan önce yılanın kafasını ısırdığını yılanın bir süre sonra hareketsiz kaldığını söyledi.
8
Sonunda, galip gelen leopar ise adeta zafer pozu verdi.



Haber Yayın Tarihi: 19.11.2019 07:58 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Sevgilisine bile genç kızlar ayarlıyordu! Şimdi istismarla suçlanan Kraliçe Elizabeth'in oğlunu savunacak Böyle gelenek görülmedi! Sevdiği biri ölünce parmaklarını kesiyorlar Putin, bir an olsun yanından ayırmıyor! Tek düğmeye basıp dünyayı karanlığa gömebilir Bu işi yapan paraya para demiyor! İşte geleceğin en çok kazandıracak 6 mesleği Madonna'nın kızı sanat için herkesin önünde soyunup sevişti! Sosyal medya karıştı