Angelina Jolie Çocuklarına Örümcek Yedirdi - Son Dakika

Angelina Jolie Çocuklarına Örümcek Yedirdi

1
Şu sıralar yönetmenliğini üstlendiği filmi First They Killed My Father'ın ilk gösterimi için Kamboçya'da bulunan Jolie, yine gündemin ilk sıralarında... Önceki gün BBC'ye verdiği röportajda Brad Pitt ile ayrılık sürecinde yaşadıklarını anlatan Jolie, bu kez de çocukları için pişirdiği örümcek kızartması ile konuşuluyor.

2
Jolie, Kamboçya'nın yerel lezzetlerinden birini kameralar karşısında pişirdi ve hem kendisi yedi hem de çocuklarına yedirdi.

3
Bir TV kanalı için ocağın başına geçen Jolie, ülkede pişiriyip yenilen bir örümcek cinsini tavada kavurdu. Bu yemeği ilk deneyen de büyük kızı Shiloh oldu. Kızına nasıl yemesi gerektiğini anlatan Jolie, daha sonra pişirdiği örümceklerden birini de kendisi yedi.

4
Jolie, ülkenin yaşadığı iç savaş yıllarında da insanların hayatta kalabilmek için bu tür beslenme yöntemleri geliştirdiğini de sözlerine ekledi.

5
6
7
8

Haber Yayın Tarihi: 21.02.2017 14:04

Son Dakika Angelina Jolie Çocuklarına Örümcek Yedirdi - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bir kez gelen bir daha kopamıyor! İğneada'daki longoz ormanı eşsiz güzelliğiyle büyülüyor Bağışıklığı demir gibi yapan yeşil mucize: Arpa çimi Scarlett Johansson arabada cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti! İşte ünlülerin cinsel hayat sırları Libidoyu tavan yaptırıyor! İşte afrodizyak etkili yiyecekler Lise öğrencisi, uyuşturucu almak istediği 4 kişi tarafından cinsel istismara uğrayıp öldürüldü