Angelina Jolie Hiç Durmadan Kilo Veriyor - Son Dakika

Angelina Jolie Hiç Durmadan Kilo Veriyor

7 yıl önce

Yoğun çalışma temposu ve kilo almama gayreti yüzünden Angelina Jolie gitgide erimeye başladı

1
Yoğun çalışma temposu ve kilo almama gayreti yüzünden Angelina Jolie git gide erimeye başladı.
2
İnternetteki radaronline.com sitesine konuşan ünlülerin beslenme ve zayıflama koçu Alicia Hunter, ünlü yıldızın kilo kaybının tehlikeli boyutlara ulaştığını söyledi.
3
Hunter, yıldızın boyunun 1.73 cm olduğunu söyleyerek. "46 kilo ve bu onun için çok düşük." diye konuştu.
4
Angelina Jolie'nin özellikle yüzünün bir deri bir kemik kaldığını söyleyen Alicia Hunter, "Elleri de sadece kemikten ibaretmiş gibi görünüyor." dedi.
5
"Eskiden biçimli olan bacakları şimdi iğne kadar ince görünüyor. Her ne kadar genellikle pantolon ya da diz altı etekler giyse de omuz kemikleri neredeyse gözle görülebilecek halde." diyerek sözlerini sürdürdü.
6
Özellikle de geçirdiği çifte mastektomi operasyonundan sonra sağlığının tam anlamıyla yerinde olabilmesi için Jolie'nin birkaç kilo alması gerektiği de diyet uzmanı Hunter'ın uyarıları arasında.
7
Diyet uzmanı, "Bunca yoğun çalışma temposu içinde enerjisinin düşmemesi için en azından protein karışımlarını ihmal etmediğini umuyorum." diyerek ünlü yıldıza ilişkin endişelerini dile getirdi.
8
Angelina Jolie, şu sıralar yönetmenliğini üstlendiği ikincüi film olan Unbroken'ın çekimleri için Avustralya'da bulunuyor.

9
Altı çocuğunu da yanından ayırmayan Jolie, hem çalışma hem de özel hayatında yoğun bir dönem yaşıyor.
10
Angelina Jolie fotoğrafları...
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33

Haber Yayın Tarihi: 13.12.2013 04:37 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Çocuk oyuncu Nikita Pearl Waligwa, beyin tümörü nedeniyle hayatını kaybetti Akşam yemeği için aldıkları dolmalık biberin içinden canlı kurbağa çıktı! Tokatçı filminin güzeller güzeli Emine'sine bir de şimdi bakın! Hollywood'un ünlü cinsel ilişki terapisti Amie Harwick sevgilisi tarafından öldürüldü Rakamlar ürküttü! Hangi ülkenin ne kadar nükleer silahı var?