Angelina Jolie'nin Eski Kocaları Birbirine Benzedi - Son Dakika

Angelina Jolie'nin Eski Kocaları Birbirine Benzedi

12.04.2017 11:16

Dünyanın en güzel kadınlarından biri olan Angelina Jolie'nin eski eşlerinin birbirine benzerliği magazin basınında da haftanın konusu oldu.

1
Yıllar gelip geçse de dünyanın en yakışıklı erkeklerinden biri olma özelliğini koruyan Brad Pitt son zamanlarda öyle değişti ki!

2
10 yıldır birlikte olduğu, 2014 yılında da evlendiği Angelina Jolie'nin boşanma davası açmasıyla hayatı değişen Pitt'in son görüntüsü de hayranlarını şaşırttı.

3
Geçen hafta başrollerinden birini üstlendiği The Lost City of Z'nin galasına katılan Pitt'in iyice sıskalaştığı, buna bağlı olarak yüzünün de çöktüğü görüldü.

4
Giydiği pantolonu belindeki kemer yardımıyla bedenine uygun hale getiren Pitt'in gözlerindeki üzgün bakışlar da dikkatlerden kaçmadı.

5
Angelina Jolie ile altı çocuklarının velayeti konusunda zor bir süreç yaşayan Pitt, sonunda varılan geçici anlaşmayla biraz olsun rahatlamıştı.

ABD basınına yansıyan haberlere göre, Pitt'in son dönemdeki görüntüsü sadece 53 yaşına gelmiş olmasına değil, boşanma sürecinde yaşadıklarından kaynaklanıyor.

6
Brad Pitt'in giderek Angelina Jolie'nin ikinci eşi Billy Bob Thornton'a benzemeye başladığı da son günlerde magazin basınını meşgul eden konulardan biri.

7
Hatta bu konuda "Angelina Jolie'nin hayatından çıkmanın sonu bu" şeklinde esprili yorumlar da yapılıyor.

8
Angelina Jolie ile aktör Billy Bob Thornton, 2000 yılında evlenip 2003 yılında boşandı.

9
Jolie ilk evliliğini 1996 yılında Johny Lee Miller ile yapmıştı. Bu evlilik 1999'da sona erdi.

10
44 yaşındaki Miller, 2008 yılından bu yana Michele Hicks ile mutlu bir evlilik sürdürüyor.

Son Dakika Angelina Jolie'nin Eski Kocaları Birbirine Benzedi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement