Son Dakika Haberleri: Angelina Jolie Sürpriz Yaptı

Angelina Jolie Sürpriz Yaptı

9 yıl önce

1
Hollywood Yıldızı Angelina Jolie, Afganistan'ı Ziyaret Etti
2
Afganistan'ı ziyaret eden Hollywood yıldızı ve Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği'nin (BMMYK) iyi niyet elçisi Angelina Jolie, ülkedeki mülteciler ile evlerini terk etmek zorunda kalan insanların durumuna dikkat çekti
3
Afganistan'a ikinci ziyaretini yapan Jolie, Afgan mültecilerin yeniden entegrasyonu için daha fazla çaba gösterilmesi gerektiğini ifade etti.
4
Afganistan'ı iki gün gezen BM iyi niyet elçisi Angelina Jolie, 10 yıllık sürgünden sonra ülkeye dönen mülteciler ile evlerini terk etmek zorunda kalan insanlarla bir araya geldi.
5
Afganistan'a 2002 yılından sonra çoğunluğu Pakistan ve İran'dan 5,5 milyon mülteci geri döndü. BMMYK, nüfusun yüzde 20'sini oluşturan mültecilerin yaşam mücadelesi konusunda endişe ediyor.
6
Başkent Kabil'deki bir depoda yaşayan yaklaşık 30 ailelik bir grubu ziyaret eden Jolie, burada yaptığı açıklamada, mültecilerin sorunlara daha fazla odaklanılması gerektiğini belirtti.
7
Mültecilere ve zorunlu göçmelere iş, okul ve sağlık hizmetlerini sağlanması gerektiğini ifade eden BM iyi niye elçisi, bu insanların toplum ile yeniden entegrasyonun sağlanması gerektiğini kaydetti.
8
Kabil'in kuzeyindeki KalaGadu köyünü de ziyaret eden Hollywood yıldızı, burada bir grup kız ile bir süre sohbet etti. Kızların BM'nin yardımı ile yapılan okulda eğitim almaya başladıkları bildirildi.
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22Haber Yayın Tarihi: 03.03.2011 02:31 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Instagram fenomenine hapis şoku! 1 saatte 4 mağaza soydu Fenerbahçelilerin sevgilisi Aly Eckman, çıplak pozlarıyla Instagram sansürüne meydan okudu Otomobil alacaklar dikkat! Bu fırsatı kaçıran pişman olur, 20 gün kaldı Sosyal medya fenomeni Amanda Yenge'den, Türkiye'yi gururlandıran paylaşım! Gören şaka yaptığını sanıyor! Vücut geliştirici adam, şişme kadınla evleniyor