Son Dakika Haberleri: Angelina Jolie'ye Benzemeye Çalışırken Görüntüsüyle Korku Salan Kadın: Kim Benim İçin Dua Edecek?

Angelina Jolie'ye Benzemeye Çalışırken Görüntüsüyle Korku Salan Kadın: Kim Benim İçin Dua Edecek?

6 gün önce

Angelina Jolie'ye benzeme sevdasıyla defalarca bıçak altına yatıp, görenleri dehşete düşüren 20 yaşındaki Seher Tabar isimli genç kadın, yaptığı açıklamayla yeni bir tartışma yarattı.

1
KORKU SALAN GÖRÜNTÜSÜNÜN ALTINDA YATAN SIRRI AÇIKLADI
KORKU SALAN GÖRÜNTÜSÜNÜN ALTINDA YATAN SIRRI AÇIKLADI
Angeline Jolie'ye olan hayranlığı yüzünden türlü estetik operasyonlar geçirdiğini iddia edip, zamanla korkunç bir görüntü kazanan 20 yaşındaki genç kadın, yaptığı son açıklamayla yeni bir tartışma konusu yarattı.
2
''KİM BENİM İÇİN DUA EDECEK?''
KİM BENİM İÇİN DUA EDECEK?
Seher Tabar, kendi sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımında takipçilerine, boynunu kırdığı için hastanede yattığını ve iyileşmesi için dua istediğini söyledi. ''Kim benim için dua edecek?'' diyen Tabar, hastane paylaşımlarına devam etti.
3
ANGELİNA JOLİE'YE HAKARET SAYDILAR
ANGELİNA JOLİEYE HAKARET SAYDILAR
Sonraki günlerde duvara tırmanırken çekilmiş bu fotoğrafıyla tepki toplayan Tabar'ın, adeta Anjeline Jolie ile dalga geçtiğini öne sürenler oldu.
4
GERÇEK GÖRÜNTÜSÜNÜ PAYLAŞTI
GERÇEK GÖRÜNTÜSÜNÜ PAYLAŞTI
Gelen tepki ve kınamalardan sonra Tabar, korkunç görüntüsünü, mavi lensler, abartılı bir makyaj ve belli başlı photoshop uygulamaları kullanarak elde ettiğini itiraf etti ve gerçek görüntüsünü paylaştı.
5
ANGELİNA JOLİE'YE OLAN BENZERLİĞİYLE ÇOK KONUŞULMUŞTU
ANGELİNA JOLİEYE OLAN BENZERLİĞİYLE ÇOK KONUŞULMUŞTU
Görenlerin, 'korkunç' olarak tabir ettiği Tabar, yalnızca yaptığı abartılı makyaj ve protezlerle değil, Angelina Jolie'ye olan benzerliğiyle de dikkatleri üzerine çekmişti.
6
ÜNLENDİKTEN SONRA BIÇAK ALTINA YATTI
ÜNLENDİKTEN SONRA BIÇAK ALTINA YATTI
Genç kadın, Instagramda paylaştığı sıra dışı fotoğraflarla fenomene dönüşmüştü. Ayrıca Tabar, ünlendikten sonra gerçekten burnunu yaptırdığını ve dudaklarına dolgu yaptırdığını da ekledi.
7
''BİR TÜR SANAT!''
BİR TÜR SANAT!
Tabar, kendisini düşürdüğü bu hallere bir anlam veremeyen takipçilerine, ''kendimi ifade etme biçimi, bir tür sanat!'' şeklinde yanıt verdi.
8
9
10
11

YORUMLAR (23)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Diğer Galeriler

Son 10 Yılda Türkiye'de Neler Değişti? Mutfağa Mucizeler Yapmaya Girip Facia Yaratan 10 Kişi İngiltereli Cinsel İlişki İşçisi: Beni Sevgililerine Hediye Ediyorlar! Rus İkizler, Zayıflamalarını İsteyen Modellik Ajansı Yüzünden Az Daha Ölüyorlardı! Ünlü Plajda Timsah Dehşeti! Turistler Ne Yapacağını Şaşırdı