Aniden doğum sancısı tutan yıldız dövüşçü, bebeğini evinin banyosunda doğurdu - Son Dakika

Aniden doğum sancısı tutan yıldız dövüşçü, bebeğini evinin banyosunda doğurdu

İkinci çocuğuna hamile olan 33 yaşındaki Amerikalı eski UFC dövüş şampiyonu Miesha Tate, Singapurda'ki evinde aniden doğum sancıları tutunca kendisi gibi eski dövüşçü olan Johnny Nunez'in yardımı ile hastaneye gidecekleri zamanları olmadığı için evinin banyosunda ikinci çocuğunu dünyaya getirdi.

1
33 yaşındaki Amerikalı eski UFC dövüş şampiyonu Miesha Tate, Singapurda'ki evinde aniden doğum sancıları tutunca eşiyle ne yapacağını şaşırdı. Ünlü dövüşçü zamanı kalmadığı için ikinci bebeğini banyoda dünyaya getirdi.

2
Miesha, çocuğunun doğurduktan hemen sonra kızı, kocası ve yeni dünyaya gelen oğlu Daxton Wylder Nunez ile çektiği fotoğrafı paylaştı.
3
Miesha, "14 Haziran sabah saat 08.20 sıralarında oğlumuz beklenmedik bir şekilde dünyaya geldi. Şuan öyle mutluyum ki kendimi ayın üstünde hissediyorum" dedi.
4
Miesha, şöyle devam etti; Küçük ve güçlü oğlumuz, dünyaya çok çabuk bir şekilde gelmek istedi. Bu nedenle evimizin banyosunda geldi.
5
"Anne olarak kendi doğumunu gerçekleştirmek mükemmel bir tecrübe. Ben ve kocam bu tecrübeyi ömrümüzün geri kalan kısmında unutmayacağız."
6
7
8

YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Yetişkin film yıldızı Kendra Lust, James Rodriguez'in doğum gününü sosyal medyadan kutladı: Umarım beğenmişsindir Üzerine sinek konan yemeği çöpe atın! Önce kusup sonra yiyorlar Bikinili dansıyla olay olan Merve, şimdi de sütyensiz paylaşımıyla yürek hoplattı İkinci ele o kadar para vermeyin! İşte 2020'nin en ucuz sıfır araçları İnsanların ismini söylemeye korktuğu lanetli kasaba! Bebekler iki kalpli, üç akciğerli dünyaya geliyor