Aniden doğum sancısı tutan yıldız dövüşçü, bebeğini evinin banyosunda doğurdu - Son Dakika

Aniden doğum sancısı tutan yıldız dövüşçü, bebeğini evinin banyosunda doğurdu

16.06.2020 08:50

İkinci çocuğuna hamile olan 33 yaşındaki Amerikalı eski UFC dövüş şampiyonu Miesha Tate, Singapurda'ki evinde aniden doğum sancıları tutunca kendisi gibi eski dövüşçü olan Johnny Nunez'in yardımı ile hastaneye gidecekleri zamanları olmadığı için evinin banyosunda ikinci çocuğunu dünyaya getirdi.

1
33 yaşındaki Amerikalı eski UFC dövüş şampiyonu Miesha Tate, Singapurda'ki evinde aniden doğum sancıları tutunca eşiyle ne yapacağını şaşırdı. Ünlü dövüşçü zamanı kalmadığı için ikinci bebeğini banyoda dünyaya getirdi.

2
Miesha, çocuğunun doğurduktan hemen sonra kızı, kocası ve yeni dünyaya gelen oğlu Daxton Wylder Nunez ile çektiği fotoğrafı paylaştı.
3
Miesha, "14 Haziran sabah saat 08.20 sıralarında oğlumuz beklenmedik bir şekilde dünyaya geldi. Şuan öyle mutluyum ki kendimi ayın üstünde hissediyorum" dedi.
4
Miesha, şöyle devam etti; Küçük ve güçlü oğlumuz, dünyaya çok çabuk bir şekilde gelmek istedi. Bu nedenle evimizin banyosunda geldi.
5
"Anne olarak kendi doğumunu gerçekleştirmek mükemmel bir tecrübe. Ben ve kocam bu tecrübeyi ömrümüzün geri kalan kısmında unutmayacağız."
6
7
8

Son Dakika Aniden doğum sancısı tutan yıldız dövüşçü, bebeğini evinin banyosunda doğurdu - Son Dakika Spor


YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement