'Animasyon Yapın, Oturmayın Öküz Gibi' - Son Dakika

'Animasyon Yapın, Oturmayın Öküz Gibi'

9 yıl önce

1
Konak, Bodrum Kalesi konserinde seyircileriyle konuştu. Erkek izleyicilerden yanlarında oturan kadınlara güzel sözler söylemelerini isteyen Konak esprili dille "Animasyon yapın siz de. Oturmayın öküz gibi" dedi.
2
'kuzeyin Oğlu' olarak tanınan Volkan Konak, Bodrum'da konser verirken, izleyicilerle sohbet etti, espri yaptı.
3
Konak, konserine başlarken, erkek izleyicilere şaka yolu sataştı.
4
Volkan Konak, Bodrum Kalesi Kuzey Hendeği'nde vereceği konsere, Kale Caddesi'nden bugüne kadar görüntülenmeyen 13 yaşındaki kızı Şimal ile Elele yürüyerek ve hayranları ile birlikte geldi.
5
Hayranları Konak ile fotoğraf çektirmek ve imza almak istedi. Bodrum Kalesi Kuzey Hendeği'ndeki konseri yaklaşık 2 bin kişi izledi.
6
'Kerkük Zindanı' isimli şarkısıyla sahneye çıkan Konak'ı bazı hayranları ayakta ve getirilen sandalyelere oturarak dinledi.
7
Volkan Konak, konserine 'Göklerde Kartal Gibiydim'in de aralarında yer aldığı sevilen şarkıları ile devam etti.
8
Konak şarkı aralarında herkesi sevmediğini belirtirken, Yere tüküren bir herifi sevmem. Kula kul olmuş birini sevmem. Kadına şiddet uygulayan bir herifi sevmem dedi.
9
Bu insanlar, kapımızdan geçmesin, yaşasınlar ömürleri uzun olsun ama bizi dinlemesinler. Bazıları bozuluyor dedi.
10
'Hem ticari olarak hem de bir sanatçı olarak böyle söylememeli' diyorlar. Ben sanatçı değil, müzisyen, müzik işçisiyim belki de fark ondan kaynaklanıyor" dedi.
11
Sahnede yaklaşık 2. 5 saat kalan, unuttuğu bir ayrıntıyı da sözlerine ekleyen Konak, korkak insanı da sevmediğini de belirtti.
12
Yürüdüğü zaman kadını arkadan 'Herif ya, kaldırımlar gibi' diyecek. Herif herif gibi olacak, ne o ya sidikli adamlar, bırakın bu işleri" dedi.
13
Konak, erkeklerin yanında oturan kadınlara "Sevgilim, bahar ve yaz kokusu geldi burnuma. Bir dilim kavun gibi mis gibi kokuyor dünya. Yanımdasın ya şu an dünya bir kavun gibi mis gibi kokuyor" diye seslenmelerini istedi.
14
Konak esprili bir dille "Deyiverin bunu. Animasyon yapın siz de. Oturmayın öküz gibi" dedi.


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Güzel sporcu işi abarttı! Eşiyle birlikte karantinada çıplak antrenman yaptı Avustralya'da Müslüman hayır dernekleri, kimsesiz yaşlılara yardımda bulunuyor Victoria's Secret'ın kızıl saçlı meleği koronavirüse yakalandı Süper Lig kulüplerinden, Milli Dayanışma Kampanyası'na büyük destek Star Wars'un yıldızı Andrew Jack koronavirüsten hayatını kaybetti