Anneannesi ölünce üvey dedesiyle evlendi! Sebebi ise hiç şaşırtmadı - Son Dakika

Anneannesi ölünce üvey dedesiyle evlendi! Sebebi ise hiç şaşırtmadı

24.09.2021 13:53

Televizyonun en çok izlenen programlarından The Real Housewives'ın (Gerçek Ev Kadınları) programının tanınan yüzü Mary Cosby hakkında ortaya atılan iddia ortalığı karıştırdı. İddiaya göre Cosby, 1997 yılında anneannesi Rosemary 'Mama' Redmon Cosby vefat ettikten kısa bir süre sonra üvey dedesi Piskopos Robert Cosby ile dünyaevine girdi. Cosby'nin asıl amacı ise anneannesinden kalan servete sahip olmaktı.

1
ABD'de bir Televizyon kanalında yayınlanan ve dijital platformlar sayesinde Türkiye'de de hatrı sayılır bir izleyici kitlesi bulunan'The Real Housewives' (Gerçek Ev Kadınları), ülkenin çeşitli şehirlerinde yaşayan birtakım zengin kadınların günlük hayatlarına ve birbirleriyle olan ilişkilerine odaklanan bir reality show programı.

2
Popüler olan programdaki kişilerin ise geçmişleri son dönemde gündeme gelmeye başladı. Bu isimler hakkında kara para aklama, zimmete para geçirme gibi haberler izleyicileri şoke etti.
3
Programın ünlü isimlerin olan Mary Cosby hakkında ortaya atılan iddialar ise oldukça ciddi.
4
Mary Cosby, büyükannesinin kilisesini bir tarikata dönüştürdüğüne dair suçlamalarla karşı karşıya.
5
Cosby, 1997 yılında anneannesi Rosemary 'Mama' Redmon Cosby vefat ettikten kısa bir süre sonra üvey dedesi Piskopos Robert Cosby ile dünyaevine girdi.
6
Böylece Mama Cosby'nin milyonlarca dolarlık serveti, birçok şirketi ve Faith Temple Pentekostal Kilisesi'ndeki yönetici pozisyonu torunu Mary'e miras kaldı.
7
Cosby'nin kiliseyi bir tarikata çevirdiği yönündeki iddialar ilk kez birinci sezonun sonundaki yeniden buluşma bölümünde ortaya çıktı.
8
Programın sunucusu Andy Cohen, Cosby'nin verdiği vaazların sosyal medyaya sızdırılmış ses kayıtlarını yayınladı.
9
Kayıtlarda Mary Cosby, kilise cemaatinden yeterince doğum günü kartı alamamış olmaktan şikayet ediyor, dinleyicilerini "fakir" ve "cimri" olarak nitelendiriyordu.
10
Cosby, gösterişli hayat tarzını sürdürmek için kiliseden para aşırdığı iddiasının zalimlik olduğunu söyledi ve "Kilisemin bana bakıyor olması mümkün değil.
11
"Ben Tanrı'dan korkan bir kadınım. Asla böyle bir şey yapmam!" diyerek kendini savundu.

12
Mama Cosby
Mama Cosby
13
Mama Cosby
Mama Cosby
14
15
16

Son Dakika Anneannesi ölünce üvey dedesiyle evlendi! Sebebi ise hiç şaşırtmadı - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement