Annesini Öldürdü Kalbini Söküp Yedi! - Son Dakika

Annesini Öldürdü Kalbini Söküp Yedi!

1
Filho, özellikle kurbanlarını suç dünyasından seçti. Kurbanlarına bir çeşit adalet uygulamak gerektiğini düşünüyordu. Tabii bu Filho'nun bir çeşit adalet dağıtıcı olduğunu göstermiyor, o da diğer seri katiller gibi bir caniydi.

2
'Dexter' isimli diziyi izlyenler bilir. Dizinin başrol karakteri Dexter Morgan, bir polisti. Ama aynı zamanda bir katil. Dexter, suçluları öldürerek onları kendi adaletiyle cezalandırırdı. Pedro Rodrigues Filho da, kurbanlarını rastgele öldüren bir katilden daha çok, bir tür yasadışı düzen sağlayıcı olarak sınıflandırılabilecek Brezilyalı bir seri katil. Tıpkı Dexter Morgan gibi. Birazdan okuyacaklarınız Pedro Rodrigues Filho'nun hikayesi ve bu canilik karşısında kanınız donacak.

3
Pedro Rodrigues Filho, 17 Haziran 1954 tarihinde Brezilya'nın Santa Rita do Sapucaí şehrinde doğdu. Evet masum bir çocuk olarak doğmuş olabilir ancak kendisi dünyanın gelmiş geçmiş en azılı katillerinden biri.

4
İlk cinayet denemesini 13 yaşındayken bir çocuğun kafasını şeker kamışı presine takarak gerçekleştirdi. 14 yaşında da ilk hırsızlığını yaptı. Hırsızlık ilk yaptığı şeyin yanında hiçbir şey değil.

5
Bir sonraki kurbanı ise Alfenas'ın Belediye Başkan yardımcısı oldu. Filho, Başkan Yardımcısının babasını hırsızlıkla suçlaması ve işinden kovması nedeniyle öldürülmeyi hakettiğini düşünüyordu.

6
Peki babası işinden oldu diye bir adamı öldürecek kadar çok mu seviyordu babasını? Hayır bu canice dürtülerden başka bir şey değil. Çünkü daha sonraki kurbanları ise ne yazık ki annesi ve babası oldu.

7
Filho annesini bir palayla öldürdükten sonra, kalbini söküp yedi. 18 yaşına geldiğinde ise 10 kişinin katili olmuştu.

8
Sonunda 1973 yılında yakalandığında ise toplamda 71 kişiyi öldürmüştü ve bu suçları karşılığında maksimum ceza olan 30 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

9
Filho, hapiste de boş durmadı ve 2007 yılında hapisten çıkıncaya dek 47 kişiyi daha öldürdü.

10
Başlangıçta sadece 30 yıl hapis cezasına çarptırılan Filho, devam eden cinayetleri için 400 yıl hapis cezası almıştır.

11

Haber Yayın Tarihi: 17.05.2017 12:21

Son Dakika Annesini Öldürdü Kalbini Söküp Yedi! - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bir çocuk annesi öğretmen, 14 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdi Estetik operasyonundan sonra göğüs uçları düşen genç kadının, insan eti yiyen bakteri kaptığı tespit edildi Sefalet içinde yaşadığı iddia edilen Harika Avcı sessizliğini bozdu Mimar Sinan'ın kalfası inşa etti, 600 yıldır durmadan dönüyor Kylie Jenner, eski halini paylaşan Kim Kardashian'a tepki gösterdi: Hemen sil bunu