Annesinin Cesedinin Altında 8 Saat - Son Dakika

Annesinin Cesedinin Altında 8 Saat

06.09.2012 14:47

1
Fransa'da öldürülen İngiliz ailenin 4 yaşındaki kızları 8 saat sonra arabada canlı bulundu.
2
Fransa'nın Annecy kentinde dün arabalarının içinde kurşunlanarak öldürülen İngiliz ailenin ikinci kızları kurşunlanan arabadan 8 saat sonra canlı olarak kurtuldu.
3
Kriminoloji uzmanları gelinceye kadar olay yerindekilere dokunması yasaklanan kurtarma ekipleri, kriminoloji uzmanlarının izin vermesinden sonra arabadan cesetleri çıkartırken hayatlarının en büyük sürprizlerini yaşadı.
4
8 saat boyunca cansız annesinin bacaklarının arkasına saklanan ailenin 4 yaşındaki kız çocuğu arabadan canlı çıkartıldı.
5
Cinayet sırasında annesinin bacaklarının arkasına saklanan 4 yaşındaki kız çocuğu 8 saat boyunca korkusundan hiç sesini çıkartmadan bekledi.
6
Bulunur bulunmaz tedavi altına alınan çocuğun çok korkmuş olduğu, bu yüzden hiç konuşmadığı ve hemen tedavi altına alındığı bildirildi.
7
Ağır yaralı hale olaydan kurtulan ailenin 7 yasındaki ikinci kızlarının da hayati tehlikeyi atlattığı ve iyileşmeye başladığı bildirildi.
8
Dün gerçekleşen olayda saldırganlar çocukların, anne ve babaları ile babaannelerini ve o sırada yoldan geçmekte olan bir bisikletli sporcuyu öldürmüşlerdi.
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Annesinin Cesedinin Altında 8 Saat - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement