Annesinin düğününe gelmişti, gördüğü manzara karşısında şoke oldu! - Son Dakika

Annesinin düğününe gelmişti, gördüğü manzara karşısında şoke oldu!

10.09.2019 10:02

İngiltere'de yaşayan 34 yaşındaki Kate Cunningham isimli kadın, yaşlı bir ağaçla evlenmeye karar verdi. Düğün yerine gelen oğlu, gözlerine inanamadı.

1
İngiltere Liverpool'da yaşayan 34 yaşındaki Kate Cunningham isimli kadın, hayatını yaşlı bir ağaçla birleştirmeye karar verdi. Eş olarak seçtiği yaşlı ağacın, kendisinin en büyük destekçisi olduğunu ve hiç kıskançlık yapmadığını söyleyen genç kadın, soyadını dahi değiştirdi.
2
'Yaşça büyük' anlamına gelen 'Elder' soyadını alan Kate, "Sevgilim sabah tören için hazırlanmama yardımcı oldu. Bu durumdan en çok utanan oğlum oldu. Onun için zor bir durumdu. Ancak son anda törene gelmeye karar verdi ve gözlerine inanamadı. Yanımda olması benim için çok önemliydi. Hep beraber bir aile olarak töreni gerçekleştirdik" dedi.
3
Babasının en büyük destekçisi olduğunu belirten genç kadın, ''Düğün için her şeyi organize etmemize yardımcı oldu ve kendi minibüsünü kullandı. İlk başta sadece bir fikirdi. Hayata geçirmeye kalkınca çevremden destek görmeye başladım. Hepimizin bir araya gelmesi harika oldu. Bugün bizim günümüz" dedi.
4
Aslında Kate Cunningham'ın bu tuhaf evliliğinin bir sebebi var. Vatandaşlar, Rimrose Vadisi üzerinden geçecek yol için kesilecek ağaçların hayatta kalmasını istiyor. Yolun mevcut halinin doğanın korunması açısından çok önemli olduğu vurgusu yapılıyor ancak ağaçların kesilmesini istemeyen halkın çığlıkları bir türlü duyulmuyor.
5
Bu tür eylemlerle hedeflenen şeylerin daha hızlı karşılık bulduğunu belirten Cunningham, bu evlilik ile insanların konuyu daha iyi öğrenip bilgi sahibi olacağını söyledi.

Son Dakika Annesinin düğününe gelmişti, gördüğü manzara karşısında şoke oldu! - Son Dakika

YORUMLAR (13)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

18 yaşındaki modele sahte ajans şoku! Kamera karşısında soyunmasını istediler Katıldığı programı terk etmesiyle gündem olan Şevval Şahin'in estetiksiz hali yeniden dillere düştü Milyonların içinde yüzen Ronaldo'nun kız arkadaşı geçmişiyle yürek burktu: İnsanlara yemek almaları için yalvardım Babası Instagram'ını kapattırmıştı! Coşkun Sabah'ın kızı bomba gibi geri döndü Mide bulandıran olay! 37 yaşındaki sapık, tavuk ve civcivlere tecavüz etti