Annesinin evde tek başına bıraktığı 3 yaşındaki kız, açlıktan deterjan yiyip hayatını kaybetti - Son Dakika

Annesinin evde tek başına bıraktığı 3 yaşındaki kız, açlıktan deterjan yiyip hayatını kaybetti

14.01.2020 14:42

Arkadaşları ile eğlenmeye giden Maria Plenkina, üç yaşındaki kızını tek başına evde bıraktı. Küçük kız aç kalınca toz deterjandan yiyerek hayatını kaybetti.

1
Rusya'nın Kirov şehrinde yaşayana 21 yaşındaki anne Maria Plenkina, arkadaşları ile bir hafta eğlenmek için üç yaşındaki kızını tek başına evde bıraktı. Annesi tarafından evde yalnız bırakılan kız, evdeki yemeği tükettikten sonra acıkınca toz deterjan yiyip hayatını kaybetti.

2
Cani anne ayrıca evden çıkarken evin sularında kapattı. Küçük kızın cansız bedenini, doğum gününü kutlamak için eve giren 47 yaşındaki büyük annesi Irina Plenkina tarafından bulundu.

3
Polis atrafından gözlatına alınan 21 yaşındaki anne suçunu kabul etti. Komşular annenin sürekli kızını evde tek başına bırakarak arkadaşları ile sabahlara kadar dışarıda eğlendiğini söylediler.

4
Suçunu kabul eden anne, mahkemede kızını öldürmek gibi bir niyetinin olmadığını, evden çıkarken kızına yetecek kadar yiyecek içeçek bıraktığını söyledi.

5
Anne, kızının evde suyu açık bırakma ihtimaline karşın evdeki suları kestiğini söyledi.
6
Anneyi gözaltına alan polisler ise gözaltı sırasında annenin çok soğukkanlı davrandığını ve pişmanlık işareti göstermediğini söylediler.
7
Kızının her şeyin yolunda gittiğini söyleyen büyükanne, kızının kendisini kandırdığını, kendisine doğruları söylemesi durumunda torununa kendisinin bakacağını söyledi.
8
Mahkeme devam ediyor. Anne uçlu bulunursa en az 20 yıl hapis cezası alacak.
9
10
11

YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Annesinin evde tek başına bıraktığı 3 yaşındaki kız, açlıktan deterjan yiyip hayatını kaybetti - Son Dakika


Advertisement