Annesinin Hayatını Kurtardı - Son Dakika

Annesinin Hayatını Kurtardı

26.08.2010 11:46

1
Edinilen bilgiye göre olay saat 23.30 sıralarında Gaziosmanpaşa Yıldıztabya Mahallesi 5. Sokakta meydana geldi. Bir çocuk annesi Yeter Köse (31), evde kimsenin olmadığı bir saatte yatak odasının tavanına bağladığı iple kendini astı. Bir süre sonra eve gelen Köse'nin 13 yaşındaki oğlu Ahmet, annesini yatak odasında asılı halde buldu. Ahmet Köse, hemen kapı komşusuna haber verdi. Yeter Köse'nin çocukluk arkadaşı olduğu öğrenilen kadın, Köse'yi ipten indirdi ve ambulans çağırdı.
2
Olay yerine çağrılan sağlık ekiplerinin yaptığı ilk yardımda Köse'nin nabzının atmadığı tespit edildi. Sağlık ekipleri kalp masajı ile Köse'yi hayata döndürdü. Köse, hemen ambulansla ilk olarak Özel Yıldıztabya Bilge Hastanesi'ne götürüldü.
3
Tedavisinin yoğun bakım gerektirmesi nedeniyle Köse daha sonra bu hastaneden alınarak Özel Bahat Halk Hastanesi'ne kaldırıldı.Yeter Köse'yi kurtaran arkadaşı ise Köse'nin yanından ayrılmadı. Eşinden boşanarak ayrı yaşadığı öğrenilen Köse'nin sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi.
4
5
6

Son Dakika Annesinin Hayatını Kurtardı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

"Çıplaklar Festivali" ölümcül virüse rağmen bu yıl da yapılacak Ronaldo'nun sevgilisi sınırları zorladı! Verdiği çıplak pozlar Avrupa'da gündem oldu Dünyanın en pahalı şehirleri belli oldu! Türkiye'den de bir kent listeye girdi Zor nefes alıp veriyordu! 102 kilo veren gencin son hali inanılmaz Woody Allen'ın evlatlık kızına cinsel istismar iddiaları yeni belgeselle hortladı! İğrenç olay tavan arasında yaşanmış