Annesiyle Tartıştı 4'üncü Kattan Atladı‎ - Son Dakika

Annesiyle Tartıştı 4'üncü Kattan Atladı‎

20.09.2010 13:45

1
KONYA'da alkol aldıktan sonra telefonla aradığı annesiyle tartışan 32 yaşındaki Demet Arslan, 4'üncü kattaki evinin balkonundan atladı. Genç kadın, balkondan atladığını öğrenerek aşağıya koşan oğlu 17 yaşındaki Onurhan Şimşek'in kolları arasında can verdi.
2
Olay, Merkez Selçuklu İlçesi Yenişehir Mahallesi'nde gece saat 03.00 sıralarında meydana geldi. Sevgilisi 35 yaşındaki N.Ç. ile birlikte yaşayan 32 yaşındaki Demet Arslan, iddiaya göre döndüncü kattaki evinin balkonunda alkol alırken cep telefonu ile Kayseri'de yaşayan annesi 52 yaşındaki Safinaz Arslan'ı aradı.
3
Belirlenemeyen bir nedenle annesiyle tartışmaya başlayan Demet Arslan iddaya göre cep telefonunu kapattıktan sonra balkondan atladı. Oturma odasında otururken çığlık seslerini duyan N.Ç. balkona çıkıp aşağıya baktığında sevgilisi Demet Arslan'ın kanlar içinde yerde yattığını gördü
4
Bu sırada odasında uyuyan Demet Arslan'ın oğlu 17 yaşındaki Onurhan Şimşek'e annesinin balkondan atladığını söyledi. Şimşek, durumu 112 acil sağlık ekiplerine bildirdikten sonra annesinin yanına koştu ve kollarının arasına alarak ambulansın gelmesini bekledi.
5
İhbardan yaklaşık 5 dakika sonra olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından yapılan muayenede, Demet Arslan'ın ölmüş olduğu belirlendi. Arslan'ın cenazesi otopsi yapılmak üzere Konya Numune Hastanesi morguna kaldırıldı. Demet Arslan'ın yaklaşık 15 yıl önce eşinden boşandığı belirtildi.
6
7
8

YORUMLAR
500

Son Dakika Annesiyle Tartıştı 4'üncü Kattan Atladı‎ - Son Dakika


Advertisement