Antalya'da Sel Felaketi - Son Dakika

Antalya'da Sel Felaketi

13.01.2015 12:20

1
Antalya'da, saatteki hızı 145 kilometreye ulaşan fırtına ve sağanak yağış hayatı felç etti. Yolları su bastı, okullar tatil edildi, pek çok noktaya elektrik verilemiyor.

2
Antalya'da, saatteki hızı 145 kilometreye ulaşan fırtına ve sağanak yağış hayatı olumsuz etkiliyor. Yat limanında balıkçı tekneleri batarken limanda oluşan dev dalgalar 30 metrelik falezleri aştı.

3
Antalya'da fırtına ve şiddetli yağış yaşamı felç edince 9 ilçede ilk ve orta dereceli okullar bugün tatil edildi. Fırtına onlarca ağaç ve çöp konteynerını devirdi, çatılardaki güneş enerji sistemleri uçtu. Elektrik hatlarının zarar görmesi nedeniyle Antalya'nın merkezindeki bir çok noktaya enerji verilemiyor.

4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Son Dakika Antalya'da Sel Felaketi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Evli öğretmen, öğrencisiyle ilişkiye girdikten sonra polise teslim oldu Yıllar sonra ekranlara dönen Memoli yeni imajıyla tam not aldı Bahçıvan evin hanımına göz dikti! Önce tecavüz edip sonra gözünü kırpmadan öldürdü Müstehcen pozlarıyla milyonlarca takipçisini mest eden fenomene Tiktok'tan kötü haber Yıldız futbolcu McKennie, gözlerini Can Yaman'ın sevgilisi Diletta'nın kalçalarından alamadı