Antilop yavrusu ve dişi aslanın ölümüne mücadelesinde ibretlik son! - Son Dakika

Antilop yavrusu ve dişi aslanın ölümüne mücadelesinde ibretlik son!

29.03.2021 11:28

Vahşi doğada yaşam mücadelesi ilginç anların yaşanmasına neden oluyor. Tıpkı dişi aslan ve yeni doğan antilop gibi. Antilop yavrusunu kovalayan dişi aslan amacına ulaşıyor ve onu annesinden ayırıp yakalıyor. Fakat türüne çok ender rastlanır bir durum oluşuyor. Dişi aslan antilop yavrusunu yemek yerine sanki kendi yavrusu gibi korumaya başlıyor.

1
Vahşi yaşamın en güçlüsü olarak gösterilen ve gözüne kestirdiği avı kaşla göz arasında yakalayan aslan bu sefer ibretlik bir davranış sergiliyor.

2
Dişi aslan her an yem olabilecek bu yeni doğmuş yavruyu sırtlanların saldırısından koruyor. İzleyenleri hayrete düşüren bu ender olay akıllara şunu getiriyor. "Belki de dişi aslan da yavrularını kaybetti ve onların yerine içgüdüsel olarak bu yavru antilobu koydu". Fakat bir süre sonra antilobu bırakan aslan başka bir ava yöneliyor.
3
İşte dişi aslan ve yavru antilobun kısa ama bir o kadar da ilginç macerası...
İşte dişi aslan ve yavru antilobun kısa ama bir o kadar da ilginç macerası...
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

Son Dakika Antilop yavrusu ve dişi aslanın ölümüne mücadelesinde ibretlik son! - Son Dakika


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Grinin Elli Tonu'nun yıldızı yeni işiyle şaşırtmadı! Tanıttığı ürünü ne siz sorun ne biz söyleyelim Müzisyen Ezra, sosyal medya hesabından trans olduğunu itiraf etti Canlı yayında iğrenç anlar! Ünlü model, bebeğinin plasentasını yedi Hangi kelime yürekteki yangını söndürür! Acılı anne 5 yaşındaki kızına yapılanı öğrenince aklını kaybetti Kaçak maymun besleyen sosyal medya fenomeni Meriç İzgi'nin 5 yıl hapsi istendi