Son Dakika Haberleri: Apple çalışanından pes dedirten hareket! Kadın müşterinin çıplak fotoğrafını gizlice kendine yolladı

Apple çalışanından pes dedirten hareket! Kadın müşterinin çıplak fotoğrafını gizlice kendine yolladı

21 gün önce

ABD'de bir Apple Store çalışanı, telefonunu tamir için getiren Gloria Elisa Furntes isimli kadının çıplak fotoğrafını çaldığı gerekçesiyle işten kovuldu.

1
ABD'nin batı yakasındaki en kalabalık eyaleti California'da yaşayan Gloria Elisa Furntes, ekranı bozulan telefonunu tamir ettirmek için teknoloji devi Apple'ın, Valley Plaza Mall'da bulunan şubesine gitti.
2
Gloria, telefonundaki tüm özel fotoğraflarını sildi. Ama erkek arkadaşı ile WhatsApp'taki geçmiş konuşmalar ve fotoğrafları silmek aklına dahi gelmedi. Erkek arkadaşına yollamış olduğu çıplak fotoğraflarından birini unuttu.
3
Erkek arkadaşına yollamış olduğu çıplak fotoğraflarından biri de gönderilen fotoğraflar arasında duruyordu.
4
Apple servis elamanı telefonu tamir etme bahanesiyle Gloria'nın telefonunu karıştırmaya başladı ve çıplak fotoğrafı kendi telefonuna yolladı.
5
Eve geldikten sonra telefonunu kontrol eden Gloria, telefonunda kayıtlı olmayan bir numaraya çıplak fotoğrafının yollandığını görünce büyük bir şok yaşadı.
6
Apple çalışanı işten kovuldu!
Apple çalışanı işten kovuldu!
Servis elemanı fotoğrafı yolladığını itiraf etti. Gloria, olayı servis müdürüne iletince servis elamanı işten kovuldu. Konuyla ilgili bir açıklama yapan bir Apple sözcüsü, "Apple anında bir iç soruşturma başlattı." derken, çalışanın davranışının aşırı uygunsuz olduğunu ve bu nedenle onu kovmaya karar verdiklerini söyledi. Şu anda hem Apple'ın hem de polis kuvvetlerinin incelemeleri devam ediyor.Haber Yayın Tarihi: 18.11.2019 03:30 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Güzel model Bella Hadid, Instagram'da şeffaf kıyafetiyle fotoğraf paylaştı! Beğeni butonu çöktü Sevgilisine bile genç kızlar ayarlıyordu! Şimdi istismarla suçlanan Kraliçe Elizabeth'in oğlunu savunacak Böyle gelenek görülmedi! Sevdiği biri ölünce parmaklarını kesiyorlar Putin, bir an olsun yanından ayırmıyor! Tek düğmeye basıp dünyayı karanlığa gömebilir Bu işi yapan paraya para demiyor! İşte geleceğin en çok kazandıracak 6 mesleği