Son Dakika Haberleri: Apple'dan "Ucuz iPhone X" Geliyor

Apple'dan "Ucuz iPhone X" Geliyor

2 yıl önce

Apple hakkında isabetli tahminler ve tespitler yapan Ming-Chi Kuo, Asya'daki tedarik zinciri kaynaklarından topladığı bilgiler doğrultusunda yeni bir öngörü raporu yayınladı. Bu raporda 6.1 inç'lik LCD ekranlı ucuz iPhone X'ten bahsediliyor. MacRumors sitesi ise raporun dikkat çekici noktalarını okurlarıyla paylaştı. Söylenenleri madde madde sıralayacak olursak, yeni telefonda şu özellikler olacak...

1
Rapora göre Tayvanlı üreticiler Pegatron, Foxconn ve Wistron, LCD'li iPhone X'in montajını yapacak.

2
Japon panel tedarikçisi Japan Display (JDI), LCD ekranın yaklaşık %70'inin üretiminin gerçekleştirecek. Geri kalan %30 kısım başka bir üreticiye verilecek.

3
Telefonun ekranı 6.1 inç olacak. Ekran çerçevesinin kalınlığının 0.5 mm olacağı raporda belirtiliyor. Yani ultra ince çerçeveli bir ekrandan söz ediyoruz.

4
Ucuz iPhone X tam ekran dışında TrueDepth sensörleriyle donatılacak. Home tuşu bulunmayacak.

5
Face ID ve Animoji için üç boyutlu algılama olacak.

6
Telefonda dikdörtgen biçiminde geleneksel tasarımda ve mevcut iPhone X'in pilinden %8.5 daha büyük pil yer alacak. Bu pilin 2850-2950 mAh olacağı tahmin ediliyor.

7
6.1 İNÇ'LİK LCD EKRANLI UCUZ IPHONE X'İN FİYATI NEDİR?
6.1 İNÇLİK LCD EKRANLI UCUZ IPHONE XİN FİYATI NEDİR?


Öngörü raporunda belirtilene göre LCD'li iPhone X'in fiyatı 700-800 dolar arasında olacak.

8
Çinli isimsiz bir kaynağın iddiasına göreyse iPhone X'in bu modelinde tek ana kamera bulunabilir. Çinli kaynak Apple'ın çift kamerayı OLED ekranlı yeni iPhone ve iPhone X Plus'a sakladığını belirtiyor.Haber Yayın Tarihi: 29.01.2018 11:35 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Instagram'ın Playboy'u Dan Bilzerian, ABD başkanlığına aday olacak! Ateşli model Kendall Jenner'a Türk dokunuşu! Güzelliğiyle mest etti 10 yaşındayken okyanusa bırakmıştı! 9 sene sonra gelen cevapla şoke oldu Karadayı dizisinin Çitlembik Bahar'ıydı, son haliyle şaşkına çevirdi! Okan Bayülgen'in eski eşinin kim olduğunu duyan şaşıp kalıyor!