Apple'ın gözbebeği iPhone 11'in bu modeli fiyatıyla şoke ediyor! - Son Dakika

Apple'ın gözbebeği iPhone 11'in bu modeli fiyatıyla şoke ediyor!

10.10.2019 12:23

Akıllı telefonları elmas, altın gibi değerli mücevherlerle süsleyen Caviar, Apple'ın göz bebeği iPhone 11 Pro‘yu neredeyse 1 ev fiyatına satıyor!

1
Yeni iPhone fiyatlarına şaşırmamız yetmedi, bir de bu modelleri modifiye eden firmalardan biri olan Caviar'ın satış fiyatlarına göz atalım dedik. Lüks sizin için bir yaşam tarzıysa bilemeyiz ama bir telefon için bu kadar para ödemek çoğu insana anlamsız geliyor.
2
Victory Titanium 64 GB
Victory Titanium 64 GB
Caviar'ın Victory Titanium olarak isimlendirdiği 64 GB model 4 bin 580 dolardan satışa sunulmuş durumda.
3
Victory Black Gold Alligator 64 GB
Victory Black Gold Alligator 64 GB
Diğer model olan timsah derisi ve altınla kaplanan 64 GB'lık sürüm ise 12 bin dolardan satılıyor.
4
Victory Gold
Victory Gold
Caviar iPhone 11 Pro Diamond'un 64 GB'lık elmas ve altınlarla kaplı gold rengi, 30 bin dolar ( 176 bin TL), 512 GB'lık ise 31 bin dolardan ( 182 bin TL) satışa sunuldu.
5
3 farklı model ile karşımıza çıkan Caviar, yeni tasarımı ile telefonun kamera çıkıntısını da gizliyor. Peki, bu üç modelin fiyatları neler?
6

Son Dakika Apple'ın gözbebeği iPhone 11'in bu modeli fiyatıyla şoke ediyor! - Son Dakika


YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

400 yıldır insanların dilinde! Tarlada yürüyen gizemli varlık tartışmalara yol açtı Bu işin kaybedeni Kanye olacak! Kardashian, 500 milyon TL'lik yalıya gözünü dikti Hamilelik iddiaları yeniden alevlendi! Aslışah Alkoçlar olay pozunu paylaşır paylaşmaz sildi Şubat ayının en çok satan otomobil markaları! İlk 3'te sıralama değişti Libidosunun yüksekliğinden dert yanan genç kız anlattıklarıyla şaşırttı: Bir erkeğe bakınca bile tatmin oluyorum