Son Dakika Haberleri: Apple'ın gözbebeği iPhone 11'in bu modeli fiyatıyla şoke ediyor!

Apple'ın gözbebeği iPhone 11'in bu modeli fiyatıyla şoke ediyor!

4 gün önce

Akıllı telefonları elmas, altın gibi değerli mücevherlerle süsleyen Caviar, Apple'ın göz bebeği iPhone 11 Pro‘yu neredeyse 1 ev fiyatına satıyor!

1
Yeni iPhone fiyatlarına şaşırmamız yetmedi, bir de bu modelleri modifiye eden firmalardan biri olan Caviar'ın satış fiyatlarına göz atalım dedik. Lüks sizin için bir yaşam tarzıysa bilemeyiz ama bir telefon için bu kadar para ödemek çoğu insana anlamsız geliyor.
2
3 farklı model ile karşımıza çıkan Caviar, yeni tasarımı ile telefonun kamera çıkıntısını da gizliyor. Peki, bu üç modelin fiyatları neler?
3
Victory Titanium 64 GB
Victory Titanium 64 GB
Caviar'ın Victory Titanium olarak isimlendirdiği 64 GB model 4 bin 580 dolardan satışa sunulmuş durumda.
4
Victory Black Gold Alligator 64 GB
Victory Black Gold Alligator 64 GB
Diğer model olan timsah derisi ve altınla kaplanan 64 GB'lık sürüm ise 12 bin dolardan satılıyor.
5
Victory Gold
Victory Gold
Caviar iPhone 11 Pro Diamond'un 64 GB'lık elmas ve altınlarla kaplı gold rengi, 30 bin dolar ( 176 bin TL), 512 GB'lık ise 31 bin dolardan ( 182 bin TL) satışa sunuldu.
6Haber Yayın Tarihi: 10.10.2019 12:23 

YORUMLAR (3)


Diğer Galeriler

Kız arkadaşından ayrılan Miley Cyrus, yeni sevgilisiyle yatak pozu verdi! 30 yaşındaki kadın hayaliyle pes dedirtti! Uçakla evlenip hangarda yaşamak istiyor Kadın dizisinin kötü kalp Şirin'i Seray Kaya'nın değişimi, görenleri şaşkına çeviriyor! Turizm cennetinde skandal! Giydiği bikini yüzünden gözaltına alındı Tosun bebek görenleri şoke etti! ''Sumo güreşçisi gibi!''