Son Dakika Haberleri: Apple iOS 7.1 Güncellemesini Yayınlandı

Apple iOS 7.1 Güncellemesini Yayınlandı

6 yıl önce

1
Apple uzun zamandır beklenen iOS 7.1 güncellemesini dün akşam saatlerinde yayınladı.

2
Apple'ın eylül ayından bu yana yayınladığı en geniş güncelleme paketi olma özelliği taşıyan iOS 7.1, yeni nesil iPhone ve iPad'lere indirilebiliyor.

3
iOS 7.1 güncelleştirmesiyle birlikte birçok yazılımsal sorun ve açıklar ortadan kaldırılırken, güncelleme sonrası örneğin kullanıcılar sistem puntolarını değiştirebileceği gibi, iPhone 4'lerde büyük çaplı performans iyileştirmesi de sağlıyor.

4
İşte güncelleme ile birlikte gelen yenilikler...

5
CarPlay: Araba için tasarlanmış iOS deneyimi. iPhone'unuzu CarPlay özellikli bir araca bağlamanız yeterli. Telefon, müzik, harita, mesajlar uygulamalarını ve 3. parti ses uygulamalarını destekler.

6
Siri: Siri'nin konuşmanızın bittiğini otomatik olarak algılamasına alternatif olarak konuşurken 'Ana Ekran' düğmesini basılı tutup işiniz bittiğinde düğmeyi bırakarak Siri'nin ne zaman dinleyeceğini elle denetleyebilirsiniz.

7
iTunes Radio: Öne Çıkan İstasyonlar'ın üst tarafındaki arama alanı ile favori sanatçınızı veya parçanızı taban alan istasyonları kolayca yaratabilir, 'Şu An Çalınan' ekranında düğmeye bir dokunuşla albümler satın alabilirsiniz.

8
Takvim: Etkinlikleri ay görüntüsünde görüntüleme seçeneği ve birçok ülke için otomatik olarak eklenen ülkeye özel tatiller yer alıyor.

9
Erişilebilirlik: Kalın font seçeneği artık klavye, hesap makinesi ve birçok simge şeklini içerir. 'Hareketi Azalt' seçeneğine artık hava durumu, mesajlar ve çoklu görev kullanıcı arayüzü canlandırmaları da dahil edildi.

10
Ana Ekran'ın ara sıra çökmesine neden olan bir hatayı düzeltir.

11
Touch ID parmak izi tanımayı iyileştirir.

12
iPhone 4 için performansı artırır.

13
10.000'den büyük sayılar için Mail'in okunmamışlar etiketi görüntüsünü düzeltir.

14
Kullanıcı arayüzü geliştirmelerine devam edildi.

15
16
17
18
19Haber Yayın Tarihi: 11.03.2014 11:48 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Instagram'ın Playboy'u Dan Bilzerian, ABD başkanlığına aday olacak! Survivor Hikmet Tuğsuz son haliyle hayal kırıklığı yarattı! Fit görüntüsünden eser yok Ateşli model Kendall Jenner'a Türk dokunuşu! Güzelliğiyle mest etti 10 yaşındayken okyanusa bırakmıştı! 9 sene sonra gelen cevapla şoke oldu Karadayı dizisinin Çitlembik Bahar'ıydı, son haliyle şaşkına çevirdi!