Arabada basıldılar! Ünlü oyuncu, sevgilisini cinsel ilişki işçisiyle aldattı - Son Dakika

Arabada basıldılar! Ünlü oyuncu, sevgilisini cinsel ilişki işçisiyle aldattı

05.11.2019 08:51

Kimi kendi arabasında eskortla basıldı, kimi üvey torunuyla evlendi. İşte yıllar geçse de unutulmayan 10 magazin skandalı...

1
Hugh Grant
Hugh Grant
Ünlü aktör Hugh Grant, 1995 yılında kendi otomobilinde cinsel ilişki işçisiyle birlikte olurken paparazzilere yakalandı. Olayın duyulması üzerine sevgilisi Liz Hurley'in dünyası başına yıkıldı ve ünlü aktör Hugh Grant'ı terk etti. Yaşananlar üzerine açıklama yapma gereği duyan Hugh Grant ise yaptığının affedilemez olduğunu kabul etti.
2
Ralph Fiennes
Ralph Fiennes
İngiliz oyuncu Ralph Fiennes, Qantas Havayolları'nın uçağındaki tuvalette, görevli hostesle cinsel ilişkiye girdi. Soruşturma açılan hostes "Düşündüğünüz olmadı" diyerek kendini savunsa da, gerçek kısa sürede ortaya çıktı. Ünlü aktör ve hostes uçakta birlikte olmuş, öyle ki hostes Fiennes'e performansından dolayı 10 üzerinden 10 bile vermişti. Ünlü aktörle daha sonra da birçok kez beraber olduğunu itiraf eden hostesin işine son verildi.
3
Tamer Karadağlı
Tamer Karadağlı
Fenomen dizi Çocuklar Duymasın'da canlandırdığı Haluk karakteriyle akıllara kazınan ünlü oyuncu Tamer Karadağlı, kuzeni Abbas Karadağlı ve Burcu Mercan isimli genç bir kadınla, otel odasında tek gecelik ilişki yaşadı. Tamer Karadağlı ve kuzeniyle birlikte olan Burcu Mercan isimli genç kadın, ilişki esnasında yaşanan her şeyi kameraya kaydetti ve Karadağlı'ya 150 bin dolar isteyerek şantaj yaptı. Olayın yankı bulmasıyla açıklama yapma gereği duyan Karadağlı, ''Keşke böyle şeyler yaşanmasaydı...'' demekle yetindi.

4
Charlie Sheen
Charlie Sheen
Ünlü aktör Charlie Sheen, 1995 yılında Hollywood'da ünlülere kadın sağlayan Heidi Fleiss'in kızlarıyla birlikte olduğunu ve onlara kendi servetini bitirecek kadar çok para harcadığını itiraf ederek büyük tepki topladı. Ünlü aktörün, bir dönem üç cinsel içerikli film oyuncusuyla aynı evde yaşaması ve kişiye cinsel yollarla bulaşan HIV pozifi virüsü taşıdığını açıklaması, magazin gündemine bomba gibi düşen bir diğer skandaldı.
5
Eddie Murphy
Eddie Murphy
Ünlü aktör Eddie Murphy, Los Angeles'da sabaha karşı sağa çekilmiş bir arabanın içinde transeksüel bir cinsel ilişki işçisiyle yakalandı. Murphy, kendisini suçüstü basan polislere, "Kibarlık edip onu evine götürüyordum." dediyse de kimseyi inandıramadı.

6
Nazan Öncel
Nazan Öncel
Pop müziğinin efsane isimlerinden Nazan Öncel, ablası Pınar Güvenel'in kocasına aşık oldu ve ilerleyen yıllarda onunla evlendi. Kardeşi Nazan Öncel'i, yuvasını yıktığı için hiç affetmeyeceğini söyleyen abla Pınar Güvenel, ikinci evliliğini çocukluk arkadaşı Cihat Güvenel ile yaptı. Kocasını kardeşine kaptıran abla olarak akıllarda kalan Pınar Güvenel, sonralarda Öncel'i affettiğini söyledi.

7
George Michael
George Michael
Sanat hayatının son yıllarına doğru eşcinsel olduğunu fark edip cinsel yönelimlerini değiştiren George Michael, 23 yaşındaki Çek asıllı erkek cinsel ilişki işçisini, saati 150 sterline yatına davet edip saatlerce öpüştü.
8
Morgan Freeman
Morgan Freeman
Hollywood'un usta oyuncuları arasında yer alan ve şimdilerde 82 yaşında olan Morgan Freeman, üvey torunu E'Dena Hines ile tam 10 yıl boyunca aşk yaşadı. Freeman o dönem 73, üvey torunu ise 17 yaşındaydı.
9
Sanem Çelik
Sanem Çelik
Aliye dizisiyle tanıdığımız ünlü oyuncu Sanem Çelik, o dönem evli olan yönetmen Kudret Sabancı ile arabada paparazzilere yakalanmıştı. Fotoğrafların magazin gündemine bomba gibi düşmesinden sonra, Sabancı ve eşi Esra Akkaya boşandılar.
10
Bill Cosby
Bill Cosby
2014 yılında, 50'den fazla kadın, Cosby tarafından cinsel istismara uğradığını iddia etti. Toplum tarafından ağır eleştirilerle karşılaşan Cosby'nin imajı yerle bir oldu.

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Arabada basıldılar! Ünlü oyuncu, sevgilisini cinsel ilişki işçisiyle aldattı - Son Dakika


Advertisement