Arabada cinsel ilişkiye girerken basılan çift, polise ecel teri döktürdü - Son Dakika

Arabada cinsel ilişkiye girerken basılan çift, polise ecel teri döktürdü

18.03.2021 14:33

Endonezya'da bir çift akşam saatlerinde arabalarında cinsel ilişkiye girdi. Çiftin, ilişkiye girdiğini gören polis ikiliyi gözaltına almaya çalıştı. Yetkililerin uyarılarını dikkate almayan çift, akılalmaz bir kaçış planıyla polisin elinden kurtulmayı başardı.

1
Endonezya'da arabada cinsel ilişkiye giren çift polise ecel terleri döktürdü. İlişkinin tam ortasında baskına uğrayan çift bakın ne yaptı.
2
Polisin kendilerine yaklaştığını gören çift, hızla kaçmaya başladı. İkiliyi durdurmaya çalışan polis memuru aracın kaputunun üzerine çıkarak aracı durdurmaya çalışırken diğer polisler araca tekme ve yumruk attı.
3
Başka bir kişi ise aracı durdurmak için önüne bir nesne attıysa da çift ilişkiye girdiği otoparktan kaçmayı başardı.

4
Aracın kaportasının üstüne çıkan polis memuru ise yere düşmesi sonucu hafif bir şekilde yaralandı. Çift, olay yerinden kaçarken motosikletli bir polis aracın önünü geçerek durdurmaya çalıştı ama araç motosiklete çarptı.
5
Polis, yaptığı açıklamada aracın plakasının tespit edildiğini ve kimlikleri tespit edilen çiftin en yakın zamanda gözaltına alınacağını söyledi.

Son Dakika Arabada cinsel ilişkiye girerken basılan çift, polise ecel teri döktürdü - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (2)
  • RESMEN: DÜNYANIN EKSENİ KAYDI , BUNLAR İYİ ALAMETLER DEĞİL İNSANLAR BAŞINA GELEN ONLARCA FELAKETLERDEN DERS ÇIKARIP USLANMIYOR ŞÜKRETMİYORSA VE ÜZERİNE BÖYLE SAPIKLIKLARA YÖNELİYORSA ALLAH DÜNYAYI HELAK EDECEK HERTÜRLÜ FELAKETİ VERECEKTİR ALLAH SONUMUZU HAYIR ETSİN MİLLETİ ISLAH ETSİN Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır

Diğer Galeriler

Denizde idam ettirilen Şeyhülislam'ın mezarı şaşkına çevirdi! Yarısı binanın altında diğer yarısı dışarda "Oy Didem" diyerek hayatımıza giren Azeri kızı, estetiği abarttı! Ancak sesinden tanıyabiliyoruz Türkiye'nin günlerce konuştuğu operasyonda eli parçalanan gazi polisten 6 yıl sonra ilk atış Playboy güzeli Paris Hilton kaset skandalıyla ilgili ilk kez konuştu: Hayatımın bittiğini düşündüm Amerika'da polis insan avına çıktı! George Floyd davası öncesi 16 yaşındaki siyahi kız polisin kurşunlarına hedef oldu