Son Dakika Haberleri: Arabalı Vapurda

Arabalı Vapurda

10 yıl önce

1
Harem- Sirkeci seferini yapan arabalı vapur, saat 14.00 sıralarında iskeleye yanaştıktan sonra yolcular birbir inmeye başladı. Ancak vapurda yolcu kalmamasına rağmen bir otomobilin sahibinin çıkmaması üzerine görevliler durumu polise bildirdi.
2
Yaklaşık 1 haftadır aynı model bir otomobili arayan polis alarma geçti. Vapur boşaltıldıktan sonra iskele çevresinde de geniş güvenlik önlemleri alındı.
3
Aynı hatta sefer yapar bir arabalı vapurda açıkta bekletildi. Bir süre sonra gelen bomba imha ekipleri aracı incelemeye başladı.
4
İncelemede bomba uzmanı köpek de kullanıldı. Polisin araştırması sırasında araç sahibi ortaya çıktı.
5
Vapura araçla bindiğini unuttuğu belirten kişi, vapur iskeleye yanaştıktan sonra yoluna yaya devam ettiğini söyledi.
6
Araç sahibi ifadesini alınmak üzere otomobiline bindirilerek bir polis nezaretinde karakola götürüldü. Unutkan sürücünün neden olduğu panik yaklaşık 1 saat sürdü.

7
8
9
10
11
12
13
14
15Haber Yayın Tarihi: 28.08.2010 05:33 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!