Arabalı Vapurda - Son Dakika

Arabalı Vapurda

28.08.2010 17:33

1
Harem- Sirkeci seferini yapan arabalı vapur, saat 14.00 sıralarında iskeleye yanaştıktan sonra yolcular birbir inmeye başladı. Ancak vapurda yolcu kalmamasına rağmen bir otomobilin sahibinin çıkmaması üzerine görevliler durumu polise bildirdi.
2
Yaklaşık 1 haftadır aynı model bir otomobili arayan polis alarma geçti. Vapur boşaltıldıktan sonra iskele çevresinde de geniş güvenlik önlemleri alındı.
3
Aynı hatta sefer yapar bir arabalı vapurda açıkta bekletildi. Bir süre sonra gelen bomba imha ekipleri aracı incelemeye başladı.
4
İncelemede bomba uzmanı köpek de kullanıldı. Polisin araştırması sırasında araç sahibi ortaya çıktı.
5
Vapura araçla bindiğini unuttuğu belirten kişi, vapur iskeleye yanaştıktan sonra yoluna yaya devam ettiğini söyledi.
6
Araç sahibi ifadesini alınmak üzere otomobiline bindirilerek bir polis nezaretinde karakola götürüldü. Unutkan sürücünün neden olduğu panik yaklaşık 1 saat sürdü.

7
8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika Arabalı Vapurda - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bebek büyüklüğünde kurbağayı gören köylüler dondu kaldı Bu hastalık milyonda bir görülüyor! Uyuyunca haftalarca gözünü açamıyor Bikinisiyle poz veren Kim Kardashian ayaklarıyla dalga konusu oldu Kalp krizi iki can birden aldı! Önce anne sonra göğsündeki bebeği hayatını kaybetti Ölüm sayılarının rekor kırdığı Hindistan'da milletvekili şifa olsun diye inek idrarı içti
Advertisement