Arka koltukta cinsel ilişkiye giren çifti, otobüs şoförü suçüstü yakaladı! - Son Dakika

Arka koltukta cinsel ilişkiye giren çifti, otobüs şoförü suçüstü yakaladı!

28.11.2019 15:01

Avustralya'da bir yolcu otobüsünün arka koltuğunda ilişkiye giren genç çift, şoför tarafından suçüstü yakalanıp polise teslim edildi.

1
Avustralya'nın Newcastle şehrinde seyir halinde olan bir yolcu otobüsü, terminale girdiği anda akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı.
2
Araç durduğu anda otobüse, Wonder French adındaki 31 yaşındaki kadın ve erkek arkadaşı bindi. Arka koltuğa oturan çift, cinsel ilişkiye girdi.

3
Çoktan araca binmiş olan şoför, dikiz aynasından baktığında uygunsuz ilişki halinde olan çifti uyarıp araçtan inmelerini istedi.
4
Suçüstü yakalanan çift, şoföre ''Bu senin otobüsün değil, istediğimizi yaparız, bize karışamazsın" diyerek bağırmaya başladı.
5
Şoför, tüm uyarılara rağmen otobüsten inmeyen çifti, polise ihbar etti.

6
Toplum içerisinde uygunsuz davranışta bulunmak suçundan mahkemeye çıkarılan çift, kefaletle serbest kaldı.

YORUMLAR (11)
  • abdurrezzak bintarrak elmuallak: soforde esnaf ahlaki olsa kalp krizi gecireni hastaneye yetistiriyon cinsel bunalimi olana niye yardimci olmuyorsun birakin sevsinler birakin sevissin sevilsinler dunya sevdikce guzel sevgi ile kalin savasmayin sevisin Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • kaporta kalfası: arka koltuklar şöförlerin kontürolünde elektirik çarpan koltuk icad edilsin sorun halolur Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Arka koltukta cinsel ilişkiye giren çifti, otobüs şoförü suçüstü yakaladı! - Son Dakika


Advertisement