Arka koltukta cinsel ilişkiye giren çifti, otobüs şoförü suçüstü yakaladı! - Son Dakika

Arka koltukta cinsel ilişkiye giren çifti, otobüs şoförü suçüstü yakaladı!

28.11.2019 15:01

Avustralya'da bir yolcu otobüsünün arka koltuğunda ilişkiye giren genç çift, şoför tarafından suçüstü yakalanıp polise teslim edildi.

1
Avustralya'nın Newcastle şehrinde seyir halinde olan bir yolcu otobüsü, terminale girdiği anda akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı.
2
Araç durduğu anda otobüse, Wonder French adındaki 31 yaşındaki kadın ve erkek arkadaşı bindi. Arka koltuğa oturan çift, cinsel ilişkiye girdi.

3
Çoktan araca binmiş olan şoför, dikiz aynasından baktığında uygunsuz ilişki halinde olan çifti uyarıp araçtan inmelerini istedi.
4
Suçüstü yakalanan çift, şoföre ''Bu senin otobüsün değil, istediğimizi yaparız, bize karışamazsın" diyerek bağırmaya başladı.
5
Şoför, tüm uyarılara rağmen otobüsten inmeyen çifti, polise ihbar etti.

6
Toplum içerisinde uygunsuz davranışta bulunmak suçundan mahkemeye çıkarılan çift, kefaletle serbest kaldı.

Son Dakika Arka koltukta cinsel ilişkiye giren çifti, otobüs şoförü suçüstü yakaladı! - Son Dakika


YORUMLAR (11)
  • abdurrezzak bintarrak elmuallak: soforde esnaf ahlaki olsa kalp krizi gecireni hastaneye yetistiriyon cinsel bunalimi olana niye yardimci olmuyorsun birakin sevsinler birakin sevissin sevilsinler dunya sevdikce guzel sevgi ile kalin savasmayin sevisin Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • kaporta kalfası: arka koltuklar şöförlerin kontürolünde elektirik çarpan koltuk icad edilsin sorun halolur Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Skandal görüntülerden sonra güzel futbolcu takımından kovuldu Dua Lipa ile müstehcen pozlar veren Miley Cyrus'tan bomba yorum: Maalesef onunla cinsel ilişkiye girmedik Kışın beyaz, yazın kahverengiye bürünüyorlar! Nesli tükenmekte olan gelincik objektiflere takıldı Dondurucu soğukta bikiniyle bisiklet süren genç kız, hayır kurumu için bir saatte 83 bin TL topladı Sınavdan çıkıp doğumhaneye giden avukat adayı, buzların üzerinde oturarak görevini tamamladı