Aralarındaki Sorunun Nedeni Ortaya Çıktı - Son Dakika

Aralarındaki Sorunun Nedeni Ortaya Çıktı

04.02.2013 20:53

1
Cuma günü itibariyle 1 milyon 946 bin 271 seyirciye ulaşan Celal İle Ceren'in başrol oyuncuları Şahan Gökbakar, Ezgi Mola, yönetmeni Togan Gökbakar ve yapımcısı Emrah Çoban Ümraniye Meydan Cinemaximum Sineması'nda izleyicileriyle filmlerini izledi.
2
Film gösterimi öncesinde hayranlarına afiş imzalayan Şahan Gökbakar ve Ezgi Mola, izleyicilerin de fotoğraf çektirme isteklerini geri çevirmedi.
3
Salona girmeden basın mensuplarından gelen soruları esprili bir şekilde yanıtlayan Şahan Gökbakar, sözlerine sinema izleyicisine filme olan yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederek başladı.
4
‘Cem Yılmaz ile husumetiniz' diye başlayan basın mensubunun sorusuna karşılık ‘Bizim aramızdaki sorun, 1940'lı yıllara dayanır.
5
Onun dedesinin dedesi bizim büyük kuzeni vurmuş. Bizimkiler de karşılık vermiş ve böylece başlamış sorun' diye cevap verdi.
6
Kahkaha dolu sohbet sırasında Ezgi Mola'nın konuşması sırasında genç oyuncunun çantasını diline dolayan Gökbakar, ‘Ezgi Hanımın çantası bizim muhasebeciyle aynı. Gördüğünüz gibi çok şık' dedi.
7
Salona izleyicilerinin alkışları arasında giren Gökbakar ve Mola, kahkahalarla dolu salonda sinemaseverlerle birlikte hem filmi izlediler, hem de eğlendiler.
8
18 Ocak 2013 tarihinde beyazperdede sinema izleyicisiyle buluşan Celal İle Ceren'de uzun yıllar birlikte olan sevgililerin birbirlerini kaybettikten sonra yaşadığı deneyimi, yine komedi dozu yüksek özgün mizah üslubuyla sinema izleyicisine sunuluyor.
9
Öte yandan Şahan Gökbakar'ın Celal ile Ceren kabusu sona erdi.! Film, internetteki en popüler sinema sitesi imdb.com'da dünyanın en kötü filmleri listesinde birinci sırasına girmişti.
10
İnci sözlükçüler; internette organize olarak Celal ile Ceren'e 1 puan vermiş ve film 10 üzerinden 1.7 puan almıştı.
11
Sözlükçüler bununla da yetinmemiş, kötüler listesindeki diğer filmlere yüksek puan vererek Celal ile Ceren'in sıralamada yükselmesini sağlamıştı.
12
Daha önce bu hareket için "Çok da tın, çok da fifi" diyen Şahan, film en kötü film olunca küplere bindi.
13
Ancak imdb sitesi yönetimi filmin tamamen listeden çıkarılmasına karar verdi.
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika Aralarındaki Sorunun Nedeni Ortaya Çıktı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement