'Araplar Yahşi' - Son Dakika

'Araplar Yahşi'

03.02.2011 08:52

1
Silivri'de bir otelde zorla fuhuş yaptırıldığı ihbarını alan Asayiş Şube Ahlak ve Kumar Masası ekipleri, çoğunluğunu Faslı kadınların oluşturduğu 15 kadın ile otelde çalışan 4 personel ile 3 yabancı dil bilen aracıyı gözaltına aldı.
2
Gayrettepe Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak ve Kumar Masası, bir otelde çalıştırılma vaadiyle kandırılan çoğunluğunu Faslı turistlerin oluşturduğu Ukrayna ve Türkmenistan uyruklu kadınların zorla fuhuş yaptırıldığı ihbarıyla harekete geçti.
3
Silivri'de 3 yıldızlı turistik bir otele fuhuş yapmak için giden bir müşterinin ihbarıyla ismi gizli tutulan otele polis dün gece baskın yaptı. Müşteri gibi otelin restaurantına giden 3 polis, kadınlarla iletişimi sağlayan İngilizce, Rusça ve Arapça'yı iyi derecede konuşan aracıyla iletişim kurdu.
4
Beğendikleri kadın için otel odası da dahil 2 saatliğine 500 TL'ye anlaşan polisler, "Araplar yahşi" diyerek dışarıda bekleyen arkadaşlarına baskın için işaret verdi. Kadın tacirlerinin müşterinin isteğine göre yaşları 20 ile 30 arasında değişen kadınları değişik ülkelerden getirdikleri öğrenildi.
5

Son Dakika 'Araplar Yahşi' - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement