Son Dakika Haberleri: Arda Hastaneye Kaldırıldı

Arda Hastaneye Kaldırıldı

11 yıl önce

1
Galatasaray'ın milli futbolcusu Arda Turan taburcu oldu. İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında fenalaşarak hastaneye kaldırılan Arda Turan, tedavi gördüğü Bakırköy Acıbadem Hastanesi'nden bu sabah taburcu oldu.

2

Taburcu olmasının ardından hastanede basın mensuplarının sorularını yanıtlayan sarı kırmızılı futbolcu durumunun iyi olduğunu belirterek, 'Sadece stres ve yorgunluğa dayalı bir sorun yaşadım. Türkiye'de futbol oynayıp da stesli olmamak imkansız, Sadece biraz kafa olarak yorgunum. Sadece 1 aydır uyku sıkıntısı çekiyorum, geceleri rahat uyuyamıyorum, neden bilmiyorum. Heralde birilerinin canını yaktı ya da biri bizim canımızı yakıyor. Onun dışında birşey yok.' dedi.

3
Yıldız futbolcu bir basın mensubunun 'Bu psikolojik sıkıntılar özel nedenlerden mi kaynaklanıyor?' sorusuna ise şu cevabı verdi:

4
'Hayır özel nedenler yok. Ailem ve arkadaşlarım olmasa heralde çok daha sıkıntılar yaşarım. Türkiye'de maç kaybettiğin zaman sokağa dahi çıkamıyorsun. Artık bu mantaliteyi değiştirmemiz lazım. Ben duygusal bir adamım. Ne zaman dışarı veya yemeğe çıksak hep bir sorun oluyor. Olmayanlar yazılıyor cevap vermiyorsun saygısızlık olmasın diye'
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16Haber Yayın Tarihi: 16.11.2008 11:07 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

En çok fidan sahiplenen 20 şehir açıklandı! Bakın ilk sırada hangi il var Trump hakkında skandal iddia! Dedesi genelev patronu çıktı 8 aylık hamile Müge Boz, 'Daha çekici hissediyorum' diyerek iç çamaşırlı poz verdi! Ünlü model mayoyla gezindiği New York caddelerini ateşiyle kasıp kavurdu Karadeniz halkının kabusu oldu! Gören derhal ihbar etsin