Son Dakika Haberleri: Arda ile Sinem Evleniyor

Arda ile Sinem Evleniyor

8 yıl önce

1
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'dan nikah şahitliği sözünü alan Arda Turan, Sinem Kobal'la masaya oturuyor.
2
Atletico Madrid formasıyla İspanya'daki gururumuz olan Arda Turan, mayıs ayında bekarlığa veda ediyor.
3
Emre ile Arda, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın İspanya'ya gerçekleştirdiği ziyaret sırasında hem Barcelona hem de Real Madrid'li yıldızların imzalı formalarını hediye etmişti.
4
Başbakan Erdoğan'ın ‘Ne zaman evleniyorsun' sorusuna “Sayın Başbakanım eğer nikah şahidim olursanız en kısa sürede” diyerek yanıt veren Turan, sevgilisi Sinem Kobal ile mayıs ayında evlenebileceğini de iletti.
5
Başbakan Erdoğan ise şahidi olacağını belirtmesinin ardından “Tarih kesinleşince bildir, mutlaka geleceğim” diyerek Turan'ı yalnız bırakmayacağını söyledi.
6
Hem Emre hem de Arda'yla bir süre futbol ve İspanya'daki hayatları hakkında da sohbet eden Başbakan Erdoğan, “Siz bizim İspanya'daki elçilerimizsiniz. Eğer bir isteğiniz olursa her konuda size yardımcı oluruz. Gücünüz kuvvetiniz, yerinde mi? Ayrıca maçlarınızı da takip ediyorum. Falcao büyük golcü gerçekten” ifadeleriyle Atletico Madrid'i yakından takip ettiğini gösterdi.
7
8
9
10
11
12
13
14



Haber Yayın Tarihi: 02.12.2012 10:59 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü model Kendal Jenner'ın sere serpe kitap keyfi! Resmen içine düştü Dişi bufaloya sinsice saldırmak istemişti! Sonu felaket oldu Böyle meslek görülmedi! Sadece vücudunu paylaşarak yılda 300 bin dolar kazanıyor İnsanlığımızdan utandıran kare! Hamile karısına kimse yer vermeyince bakın ne yaptı Vedat Milor'dan, evliliğini yorumlayan takipçisine bomba cevap: Parası için evlendim!