Arda ile Sinem Evleniyor - Son Dakika

Arda ile Sinem Evleniyor

02.12.2012 10:59

1
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'dan nikah şahitliği sözünü alan Arda Turan, Sinem Kobal'la masaya oturuyor.
2
Atletico Madrid formasıyla İspanya'daki gururumuz olan Arda Turan, mayıs ayında bekarlığa veda ediyor.
3
Emre ile Arda, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın İspanya'ya gerçekleştirdiği ziyaret sırasında hem Barcelona hem de Real Madrid'li yıldızların imzalı formalarını hediye etmişti.
4
Başbakan Erdoğan'ın ‘Ne zaman evleniyorsun' sorusuna “Sayın Başbakanım eğer nikah şahidim olursanız en kısa sürede” diyerek yanıt veren Turan, sevgilisi Sinem Kobal ile mayıs ayında evlenebileceğini de iletti.
5
Başbakan Erdoğan ise şahidi olacağını belirtmesinin ardından “Tarih kesinleşince bildir, mutlaka geleceğim” diyerek Turan'ı yalnız bırakmayacağını söyledi.
6
Hem Emre hem de Arda'yla bir süre futbol ve İspanya'daki hayatları hakkında da sohbet eden Başbakan Erdoğan, “Siz bizim İspanya'daki elçilerimizsiniz. Eğer bir isteğiniz olursa her konuda size yardımcı oluruz. Gücünüz kuvvetiniz, yerinde mi? Ayrıca maçlarınızı da takip ediyorum. Falcao büyük golcü gerçekten” ifadeleriyle Atletico Madrid'i yakından takip ettiğini gösterdi.
7
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Arda ile Sinem Evleniyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor