Son Dakika Haberleri: Arda Turan, Ayrılık Haberlerini Yalanladı

Arda Turan, Ayrılık Haberlerini Yalanladı

6 yıl önce

Atletico Madrid'in yıldızı Arda Turan, Sinem Kobal'dan ayrıldığı yönünde çıkan haberleri yalanladı, "Sinem benim baş tacım." dedi.

1
İspanya La Liga takımlarından Atletico Madrid'in Türk yıldızı Arda Turan, Sinem Kobal ile ilgili bir açıklama yaptı.
2
Arda Turan, Sinem Kobal'dan ayrıldığı yönünde çıkan haberleri yalanlayarak, "Sinem benim baş tacım." dedi.
3
Basında sürekli yer alan ayrılık haberlerinin gerçeği yansıtmadığını dile getiren Arda Turan:
4
"Sinem benim çocukluk aşkım. Hayatımda her şeyi paylaştık, aramızda ufak tefek sorunlar olabilir ama son dönemde çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor. Sinem benim baş tacım. Basında benim ailemle ilgili haberler çıkıyor, bunlar yakışmıyor. Ben yaptığımdan çekinecek, gücünecek bir insan değilim." dedi.
5
Sinem Kobal'dan 'Sarı Fırtına' diye bahseden Arda Turan şöyle devam etti:
6
"Sinem ile ilgili bir sıkıntımız olsa çıkar zaten konuşuruz. Ben, İspanya'da 3 günde bir maç oynuyorum. Basında çıkan her habere cevap veremem. Sinem ile de konuşuyorum ve bu durumları değerlendiriyoruz. Ben iyi niyetli bir adamım ve herkesin sorduğu sorulara cevap veririm ama yanlış yazıyorlar. Sarı fırtına iyidir, başımızın tacı." şeklinde konuştu.
7
Arda Turan Sinem Kobal fotoğrafları...
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25Haber Yayın Tarihi: 27.12.2013 08:30 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!