Arda Turan, Ayrılık Haberlerini Yalanladı - Son Dakika

Arda Turan, Ayrılık Haberlerini Yalanladı

27.12.2013 08:30

Atletico Madrid'in yıldızı Arda Turan, Sinem Kobal'dan ayrıldığı yönünde çıkan haberleri yalanladı, "Sinem benim baş tacım." dedi.

1
İspanya La Liga takımlarından Atletico Madrid'in Türk yıldızı Arda Turan, Sinem Kobal ile ilgili bir açıklama yaptı.
2
Arda Turan, Sinem Kobal'dan ayrıldığı yönünde çıkan haberleri yalanlayarak, "Sinem benim baş tacım." dedi.
3
Basında sürekli yer alan ayrılık haberlerinin gerçeği yansıtmadığını dile getiren Arda Turan:
4
"Sinem benim çocukluk aşkım. Hayatımda her şeyi paylaştık, aramızda ufak tefek sorunlar olabilir ama son dönemde çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor. Sinem benim baş tacım. Basında benim ailemle ilgili haberler çıkıyor, bunlar yakışmıyor. Ben yaptığımdan çekinecek, gücünecek bir insan değilim." dedi.
5
Sinem Kobal'dan 'Sarı Fırtına' diye bahseden Arda Turan şöyle devam etti:
6
"Sinem ile ilgili bir sıkıntımız olsa çıkar zaten konuşuruz. Ben, İspanya'da 3 günde bir maç oynuyorum. Basında çıkan her habere cevap veremem. Sinem ile de konuşuyorum ve bu durumları değerlendiriyoruz. Ben iyi niyetli bir adamım ve herkesin sorduğu sorulara cevap veririm ama yanlış yazıyorlar. Sarı fırtına iyidir, başımızın tacı." şeklinde konuştu.
7
Arda Turan Sinem Kobal fotoğrafları...
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25

Son Dakika Arda Turan, Ayrılık Haberlerini Yalanladı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Cinsel içerikli videolarını satan genç modelin para kazanma planı mide bulandırdı Bir anda köpürmeye başladı! Türkiye'nin en büyük tatlı su gölü Eğirdir can çekişiyor Ekranların haşarı çocuğu Şoray Uzun'dan yıllar sonra gelen itiraf! Duyunca çok şaşıracaksınız Koronavirüse yakalanan Hadise'den haber var! Mutfaktan çıkmıyor Sivaslılar'dan kangal sayısını ikiye çıkaran Adriana Lima'ya çağrı: Üçüncüsü bizden olsun