Arda ve Emre Çocuklar Gibi - Son Dakika

Arda ve Emre Çocuklar Gibi

10.07.2012 13:10

1
Segovia kentinin Los Angeles de San Rafael ilçesinde başladığı kampa Arda'nın da katılmasıyla iki Türk futbolcu ilk kez Atletico Madrid formasıyla birlikte antrenmana çıktı.
2
Teknik direktör Diego Simeone'nin günde çift antrenman temposunu her iki futbolcu da ''yorucu ve zor'' olarak değerlendirse de, bulundukları ortamdan memnun olduklarını vurguladılar.
3
Emre Belözoğlu, ''İlk antrenmanlar çok zor geçiyor ama Arda kardeşimle burada olmak çok keyifli. Onun burada olması benim için iyi oldu, umarım takımın başarısı için mücadele ederiz'' dedi.
4
Arda Turan da, ''Emre ağabey ile birlikte çalışmak benim için de çok keyifli. İlk gün biraz yorucu oldu ama her şey yolunda gidiyor, o yüzden çok mutluyuz. İnşallah Emre ağabey ile büyük başarılara imza atarız'' diye konuştu.
5
Atletico Madrid'de ilk çalışmasına çıkan Emre Belözoğlu neşeli koşuda Arda Turan'a yenildi.
6
7
8
9

Son Dakika Arda ve Emre Çocuklar Gibi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor