Arda ve Emre Çocuklar Gibi - Son Dakika

Arda ve Emre Çocuklar Gibi

8 yıl önce

1
Segovia kentinin Los Angeles de San Rafael ilçesinde başladığı kampa Arda'nın da katılmasıyla iki Türk futbolcu ilk kez Atletico Madrid formasıyla birlikte antrenmana çıktı.
2
Teknik direktör Diego Simeone'nin günde çift antrenman temposunu her iki futbolcu da ''yorucu ve zor'' olarak değerlendirse de, bulundukları ortamdan memnun olduklarını vurguladılar.
3
Emre Belözoğlu, ''İlk antrenmanlar çok zor geçiyor ama Arda kardeşimle burada olmak çok keyifli. Onun burada olması benim için iyi oldu, umarım takımın başarısı için mücadele ederiz'' dedi.
4
Arda Turan da, ''Emre ağabey ile birlikte çalışmak benim için de çok keyifli. İlk gün biraz yorucu oldu ama her şey yolunda gidiyor, o yüzden çok mutluyuz. İnşallah Emre ağabey ile büyük başarılara imza atarız'' diye konuştu.
5
Atletico Madrid'de ilk çalışmasına çıkan Emre Belözoğlu neşeli koşuda Arda Turan'a yenildi.
6
7
8
9

Haber Yayın Tarihi: 10.07.2012 01:10 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bilim insanları ineklerin kendi aralarında konuştuklarını ileri sürdü Hülya Avşar, eski eşi Kaya Çilingiroğlu'ndan makas aldı! Alman kurduyla fotoğraf çekilmek isteyen genç kız, bu pozdan 1 dakika sonra felaketi yaşadı! 20 yaşındaki eşcinsel kıza sokak ortasında saldırı! Kanlar içinde kaldı Hayatından şüphe edilen 63 yaşındaki adamın cesedi evindeki çöp yığınının içinden çıktı!

Son Dakika Haberleri