Arda ve Sinem'le İlgili Bomba İddia - Son Dakika

Arda ve Sinem'le İlgili Bomba İddia

15.05.2012 11:10

1
Ayrılıkları olay olan Arda Turan ile Sinem Kobal hakkındaki bomba iddiayı İzzet Çapa Habertürk Gazetesi'ndeki köşesinde yazdı.
2
İşte İzzet Çapa'nın dile getirdikleri..
3
"Tam bu yazıyı bitirip son noktayı koyuyordum ki ofisten içeri Gargamel girdi koşarak."
4
"Nefes nefeseydi bizimki, 'Abi sıkı dur, bomba haberim var' deyip duruyordu."
5
"Cihangir'den jet hızıyla gelmişti karşıma, benim sevgili 'dedikodu analistim'."
6
"Oradaki kuşlardan duyduğuna göre Sinem Kobal Madrid'e Arda Turan'ın yanına gitmiş."
7
" 'Saçmalama Gargamel, onlar ayrıldı' dedim ama bizimkinin söylediğine göre Turan- Kobal çifti yeniden barışmış değerli okurlar! "
8
"Hatta barışmakla kalmayıp ilişkilerinde bir adım daha ileri gitmeyi düşünüyorlarmış. Denen o ki, Arda Sinem'e evlenme teklif etmeye hazırlanıyor."
9
"Ancak sahaların ezber bozan futbolcusu müstakbel eşinin çalışmasını istemiyormuş. Umarım Gargamel'in ‘Cihangir kuşları'ndan duydukları doğrudur da mutlu mesut bir evliliği olur bu ikilinin."
10
"Bir de tabii eğer dedikodular fos çıkarsa bu sefer Gargamel'i Şirinler'e bile yem ederim."
11
"Ne demişler, “Dedikodu haberin kırmızı saten elbise giyip ortalıkta koşuşan halidir.” Umarım Gargamel'in bu haberi, pardon dedikodusu da gerçeğe dönüşür..."
12
13
14
15
16
17

Son Dakika Arda ve Sinem'le İlgili Bomba İddia - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti Dağlık alanda kaybolan adamı, paylaştığı son fotoğraf karesi kurtardı! Sır bacaklarındaki is izlerindeydi Sony 2021 Dünya Fotoğraf Ödülleri'ni kazananlar belli oldu! Birinciliği "Afrikalı Viktoryen" portresi aldı