Ardal Kural Yaşadıklarını İlk Kez Anlattı - Son Dakika

Ardal Kural Yaşadıklarını İlk Kez Anlattı

23.01.2013 09:18

1
Akıl hastanesine yatırılması haberi gündeme bomba gibi düşen ünlü oyuncu taburcu edildi.

2
20 gün kaldığı Bakırköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nden taburcu olan Arda Kural'ın ilk sözleri şunlar oldu: Yeni bir sayfa açıyorum. Setleri, ekranı ve işimi çok özledim!

3
Arda Kural, yaşadığı psikolojik rahatsızlık nedeniyle tedavi gördüğü hastaneden önceki gün 14.25'te taburcu oldu! Kural, özgürlüğe ilk adımını; ayağında terlikleri, elinde sigarası ve annesi ile arkadaşlarının refakatinde attı.
4
Ünlü oyuncu, kapıda kendini bekleyen Başak Çokan'a duygularını şöyle açıkladı: "Zor günler geride kaldı; hayatımda yeni bir sayfa açıyorum. Birkaç ay dinlenip ilaçlarıma devam edeceğim. Setleri, ekranı ve işimi çok özledim, hemen dönmek istiyorum. Tedavim sürüyor, 15 günde bir kontrole geleceğim!"
5
6
7
8
9
10

Son Dakika Ardal Kural Yaşadıklarını İlk Kez Anlattı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Grinin Elli Tonu'nun yıldızı yeni işiyle şaşırtmadı! Tanıttığı ürünü ne siz sorun ne biz söyleyelim Müzisyen Ezra, sosyal medya hesabından trans olduğunu itiraf etti Canlı yayında iğrenç anlar! Ünlü model, bebeğinin plasentasını yedi Hangi kelime yürekteki yangını söndürür! Acılı anne 5 yaşındaki kızına yapılanı öğrenince aklını kaybetti Kaçak maymun besleyen sosyal medya fenomeni Meriç İzgi'nin 5 yıl hapsi istendi