Son Dakika Haberleri: Ardal Kural Yaşadıklarını İlk Kez Anlattı

Ardal Kural Yaşadıklarını İlk Kez Anlattı

7 yıl önce

1
Akıl hastanesine yatırılması haberi gündeme bomba gibi düşen ünlü oyuncu taburcu edildi.

2
20 gün kaldığı Bakırköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nden taburcu olan Arda Kural'ın ilk sözleri şunlar oldu: Yeni bir sayfa açıyorum. Setleri, ekranı ve işimi çok özledim!


3
Arda Kural, yaşadığı psikolojik rahatsızlık nedeniyle tedavi gördüğü hastaneden önceki gün 14.25'te taburcu oldu! Kural, özgürlüğe ilk adımını; ayağında terlikleri, elinde sigarası ve annesi ile arkadaşlarının refakatinde attı.
4
Ünlü oyuncu, kapıda kendini bekleyen Başak Çokan'a duygularını şöyle açıkladı: "Zor günler geride kaldı; hayatımda yeni bir sayfa açıyorum. Birkaç ay dinlenip ilaçlarıma devam edeceğim. Setleri, ekranı ve işimi çok özledim, hemen dönmek istiyorum. Tedavim sürüyor, 15 günde bir kontrole geleceğim!"
5
6
7
8
9
10Haber Yayın Tarihi: 23.01.2013 09:18 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Milyoner'de ilginç anlar! 'Yusuf Miroğlu' sorusu için yardım istedi, İmirzalıoğlu'nun yanıtı olay oldu Instagram'ın Playboy'u Dan Bilzerian, ABD başkanlığına aday olacak! Survivor Hikmet Tuğsuz son haliyle hayal kırıklığı yarattı! Fit görüntüsünden eser yok Ateşli model Kendall Jenner'a Türk dokunuşu! Güzelliğiyle mest etti 10 yaşındayken okyanusa bırakmıştı! 9 sene sonra gelen cevapla şoke oldu