Ardında öksüz bir çocuk bırakıp intihar etti! Trajik ölümün altından toplu tecavüz çıktı - Son Dakika

Ardında öksüz bir çocuk bırakıp intihar etti! Trajik ölümün altından toplu tecavüz çıktı

03.03.2021 10:23

İngiltere'de geçen Ağustos ayında ilaç alarak hayatına son veren 32 yaşındaki bir çocuk annesi Nicola McIntyre'nin intiharı ile ilgili detaylar ortaya çıktı. Psikolojik sorunlarla uğraşan genç kadın, toplu tecavüze uğradıktan sonra intihar etti.

1
Nicola'nın intiharıyla ilgili soruşturma kapsamında görülen davada, kız kardeşi ablasının hayatı boyunca büyük zorluklar yaşadığını, en güvendiği arkadaşının kendisine ihanet ettiğini söyledi.

2
Nicola'nın kız kardeşi Sarah, ablasının 16 yaşında okulu bıraktıktan sonra kuaförde çalışmaya başladığını belirtti.
3
Acılı kardeş, ablasının son olarak bir grup adamın tecavüzüne uğradığını ve yaşadıklarına katlanamadığı için hayatına son verdiğini söyledi.
4
Bir süre sonra ev arkadaşı Nicola'ya erkek arkadaşı ile ilişki yaşadığını itiraf etti.
5
Nicola, evlenip boşandıktan sonra en yakın ve güvendiği arkadaşıyla aynı evde yaşadı. Bu sırada bir erkekle ilişki yaşamaya başlayan Nicola, daha sonra en yakın arkadaşının sevgilisiyle ilişki yaşadığından şüphelendi.
6
Ablasının daha önce de bir grup erkeğin tecavüzüne uğradığını söyleyen Sarah, intihar etmeden önce ablasının psikolojik tedavi gördüğünü ve sürekli kendisine yaşadığı olayları atlatamadığını söylediğini belirtti.

Son Dakika Ardında öksüz bir çocuk bırakıp intihar etti! Trajik ölümün altından toplu tecavüz çıktı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Eski sevgilisini başka biriyle basınca çıldırdı! Bıçağı aldığı gibi boynuna sapladı Yasak aşk iddiasında bomba gelişme! Hadise ile Reza Zarrab'ın ilişkisini gizemli bir falcı ortaya çıkardı Evinin çatısında karşılaştığı manzara uykularını kaçırdı! Tam 4 metre Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Yürüyerek girdiği dişçiden tekerlekli sandalyeyle çıktı! İşte şimdi tam Benjamin Button