Arılar, Polisi - Son Dakika

Arılar, Polisi

19.08.2010 13:10

1
Amerika'nın Kuzey Carolina Eyaleti'nde bir trafik kazası sonucu kırılan kovanlardan yayılan arılar polis ekip otosundaki polisin araçta mahsur kalmasına neden oldu.
2
Eyalette kontrolden çıkarak devrilen kamyonda bulunan 60 kovandan bir bölümü parçalanırken binlerce arı çevreye yayıldı. Devriye gezen polis aracındaki Brandon Jenkins, kaza ile ilgili inceleme yapmak için park ettikten sonra bulut halinde gelen arıları görünce ne yapacağını şaşırdı.
3
Polis amiri Jenkis, çareyi ekip otomobiline binerek ve tüm camları kapattıktan sonra telsizle acil yardım istemekte buldu. Birkaç yerinden arıların ısırdığı polis amiri ekip otosuna “sızmayı başaran” arılardan bir bölümünü öldürdü. Kısa sürede özel kıyafetlerle gelen görevliler araçta mahsur kalan polis amirini kurtarırken, aracın üzerini bir tabaka halinde saran arıları temizledi.
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika Arılar, Polisi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor