Son Dakika Haberleri: Arılar, Polisi

Arılar, Polisi

10 yıl önce

1
Amerika'nın Kuzey Carolina Eyaleti'nde bir trafik kazası sonucu kırılan kovanlardan yayılan arılar polis ekip otosundaki polisin araçta mahsur kalmasına neden oldu.
2
Eyalette kontrolden çıkarak devrilen kamyonda bulunan 60 kovandan bir bölümü parçalanırken binlerce arı çevreye yayıldı. Devriye gezen polis aracındaki Brandon Jenkins, kaza ile ilgili inceleme yapmak için park ettikten sonra bulut halinde gelen arıları görünce ne yapacağını şaşırdı.
3
Polis amiri Jenkis, çareyi ekip otomobiline binerek ve tüm camları kapattıktan sonra telsizle acil yardım istemekte buldu. Birkaç yerinden arıların ısırdığı polis amiri ekip otosuna “sızmayı başaran” arılardan bir bölümünü öldürdü. Kısa sürede özel kıyafetlerle gelen görevliler araçta mahsur kalan polis amirini kurtarırken, aracın üzerini bir tabaka halinde saran arıları temizledi.
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15Haber Yayın Tarihi: 19.08.2010 01:10 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yorgunluğu def ediyor, kansere kalkan oluyor! İşte siyah sarımsağın faydaları Mucize Doktor'un çılgın Açelya'sından yatak pozu! Beğeni yağdı Ünlü model Kendall Jenner'ın sere serpe kitap keyfi! Resmen içine düştü Dişi bufaloya sinsice saldırmak istemişti! Sonu felaket oldu Böyle meslek görülmedi! Sadece vücudunu paylaşarak yılda 300 bin dolar kazanıyor