Arjantin'de Çöp Toplarken Keşfedilen Manken: Daniela Cott - Son Dakika

Arjantin'de Çöp Toplarken Keşfedilen Manken: Daniela Cott

11.10.2013 10:27

Başkent Buenos Aires'te çöpçülük yapan 16 yaşındaki Daniela Cott, sokakta keşfedilerek, moda dünyasının en gözde mankenlerinden biri oldu.

1
Arjantin'de benzerine ancak peri masalında rastlanacak bir olay gerçekleşti. Başkent Buenos Aires'te çöpçülük yapan 16 yaşındaki Daniela Cott, sokakta keşfedilerek, moda dünyasının en gözde mankenlerinden biri oldu.

2
9 çocuklu bir ailenin 4'üncü çocuğu olan Daniela Cott, zengin muhiti Palermo'da çöpleri karıştırırken, yoldan geçen mücevher tasarımcısı Marina Gonzalez'in ilgisini çekti.
3
Gonzalez, kızın doğal güzelliğini farketti ve kendisine poz vermesini istedi. Çektiği fotoğrafları, ajans sahibi arkadaşına gönderdi.
4
Genç kızın güzelliği karşısında büyülenen Marina ve ajans sahibi, ailesinden de izin alarak onu Elite Model Look mankenlik yarışmasına soktu.
5
176 santimetre boyu, muhteşem yüz güzelliği ve yeşil gözleriyle ülkenin en aranan mankenlerinden biri olan talihli kız, yarışmadan kazandığı parayla ailesine lüks bir restoranda ziyafet çekti.
6
Kısa sürede ülkenin en ünlü top modeli olan Cott, şimdi tanınmış markaları peşinden koşturuyor.
7
Daniella, "Sokakta kağıt, şişe ne bulursak toplar, her cumartesi satardık. Nereden geldiğimi unutmadım. Zaten çöpçülük yapmasaydım belki de şimdi podyumlarda olmayacaktım" diyor.
8
Genç kız mankenlikten kazandığı parayla da ailesine bir ev almış. Annesi, 3 kız kardeşi ve 5 erkek kardeşi ile bu evde yaşayan Daniella şimdi daha başarılı olmak için harıl harıl İngilizce öğreniyor.
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25

Son Dakika Arjantin'de Çöp Toplarken Keşfedilen Manken: Daniela Cott - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement