Arjantin'in ateşli hava durumu sunucusu bikinisiyle voleybol oynadı - Son Dakika

Arjantin'in ateşli hava durumu sunucusu bikinisiyle voleybol oynadı

04.04.2020 10:36

Arjantin'li hava durumu suncusu Maria Sol Perez, koronavirüs nedeni ile erkek arkadaşı Guido Tomás Mazzoni ile kendini karantinaya aldı. Güzel sunucu bikinisiyle voleybol oynadığı anları Instagram'dan paylaştı.

1
Maria Sol Perez evinde erkek arkadaşı ile bikinisiyle voleybol oynarken çektiği videoyu Instagram'da paylaşarak sosyal medyayı salladı.
2
Arjantin'in en ateşli hava durumu sunucusu lakabı ile anılan Maria, ikinci roundda erkek arkadaşının attığı topu kurtarmaya çalışırken dengesini kaybedip yere düşünce az daha sakatlanıyordu.

3
Maria'nın paylaştığı video kısa sürede yedi yüz bin beğeni aldı. Beğeninin yanı sıra takipçilerinin fiziğine övgü yağdırdığı Maria'ya bazı takipçileri böyle bir fiziğe sahip olmayı neye borçlu olduğunu sordular.

4
Son zamanlarda ünlüler evde kaldıkları süre zarfında çektikleri videoları takipçileri ile paylaşma yarışına girdiler.
5
Kusursuz fiziği ve samimi halleriyle yalnızca ülkesi Arjantin değil tüm dünyada üne kavuşan hava durumu spikeri Maria Sol Perez uğradığı iğrenç tacizler ve aldığı karşılıklardan sıkılarak işini bıraktığını açıklamıştı.
6
26 yaşındaki güzel suncu "İş yerinde sık sık tacize uğradım. Öyle ki bir adam sürekli beni çekimlerden sonra taciz ediyordu. Bu sebeple işi bırakmak zorunda kaldım" diyerek yaşadığı zorluğu dile getirmişti.

7
Maria Sol Perez kimdir?
Maria Sol Perez kimdir?
24 yaşındaki Maria Sol Perez, Arjantin'in TyC Sports kanalında hava durumu spikeri olarak çalışıyor. Perez sayesinde kanalın reytinginin oldukça yüksek olduğu, kanalı izleyenlerin çoğunluğunun erkeklerden oluştuğu belirtiliyor. Mükemmel fiziğiyle dikkatleri üzerine çeken sarışın kadın, kısa zamanda birçok Arjantinlinin kalbini fethetti.

8
Güzel sunucu sosyal ağlarda sadece kendi fotoğrafları değil, spor salonunda egzersiz ve fitness videoları da paylaşıyor.  İnternette de fırtına etkisi yaratan Perez, Instagram'da 5 milyon takipçiye ulaştı.

9
10
11
12

Son Dakika Arjantin'in ateşli hava durumu sunucusu bikinisiyle voleybol oynadı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Hadise ve Reza Zarrab'ın ilişkisini Ebru Gündeş'e söylediği iddia edilen falcının kim olduğu ortaya çıktı Deren Talu'nun bikinili pozu sosyal medyayı karıştırdı! Takipçileri tek bir şeyi hatırlattı Dubai, balkonda çırılçıplak poz veren modellerin gözünün yaşına bakmadı Süt annesini görenler şaşırıyor! Bu kuzu acıkınca annesinin yanına koşmuyor Gıdı ve göz kapağı estetiği olan Yeliz Yeşilmen hastane yatağından paylaştı! Bir detay dikkat çekti