Arjantin'in ateşli hava durumu sunucusu bikinisiyle voleybol oynadı - Son Dakika

Arjantin'in ateşli hava durumu sunucusu bikinisiyle voleybol oynadı

Arjantin'li hava durumu suncusu Maria Sol Perez, koronavirüs nedeni ile erkek arkadaşı Guido Tomás Mazzoni ile kendini karantinaya aldı. Güzel sunucu bikinisiyle voleybol oynadığı anları Instagram'dan paylaştı.

1
Maria Sol Perez evinde erkek arkadaşı ile bikinisiyle voleybol oynarken çektiği videoyu Instagram'da paylaşarak sosyal medyayı salladı.
2
Arjantin'in en ateşli hava durumu sunucusu lakabı ile anılan Maria, ikinci roundda erkek arkadaşının attığı topu kurtarmaya çalışırken dengesini kaybedip yere düşünce az daha sakatlanıyordu.

3
Maria'nın paylaştığı video kısa sürede yedi yüz bin beğeni aldı. Beğeninin yanı sıra takipçilerinin fiziğine övgü yağdırdığı Maria'ya bazı takipçileri böyle bir fiziğe sahip olmayı neye borçlu olduğunu sordular.

4
Son zamanlarda ünlüler evde kaldıkları süre zarfında çektikleri videoları takipçileri ile paylaşma yarışına girdiler.
5
Kusursuz fiziği ve samimi halleriyle yalnızca ülkesi Arjantin değil tüm dünyada üne kavuşan hava durumu spikeri Maria Sol Perez uğradığı iğrenç tacizler ve aldığı karşılıklardan sıkılarak işini bıraktığını açıklamıştı.
6
26 yaşındaki güzel suncu "İş yerinde sık sık tacize uğradım. Öyle ki bir adam sürekli beni çekimlerden sonra taciz ediyordu. Bu sebeple işi bırakmak zorunda kaldım" diyerek yaşadığı zorluğu dile getirmişti.

7
Maria Sol Perez kimdir?
Maria Sol Perez kimdir?
24 yaşındaki Maria Sol Perez, Arjantin'in TyC Sports kanalında hava durumu spikeri olarak çalışıyor. Perez sayesinde kanalın reytinginin oldukça yüksek olduğu, kanalı izleyenlerin çoğunluğunun erkeklerden oluştuğu belirtiliyor. Mükemmel fiziğiyle dikkatleri üzerine çeken sarışın kadın, kısa zamanda birçok Arjantinlinin kalbini fethetti.

8
Güzel sunucu sosyal ağlarda sadece kendi fotoğrafları değil, spor salonunda egzersiz ve fitness videoları da paylaşıyor.  İnternette de fırtına etkisi yaratan Perez, Instagram'da 5 milyon takipçiye ulaştı.


9
10
11
12

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Süper model Maria Liman çırılçıplak pozunu sansürsüz paylaştı İki yüzle doğan yavru kedi hayata 3 gün tutunabildi Omzundaki dövmeyi yarı çıplak şekilde paylaşan oyuncu Ester Exposito, 6 milyon beğeni aldı Ünlü komplo teorisyeni Scott C. Waring'den akıllara durgunluk verecek iddia: Yer altına açılan gizli bir kapı var Sunucu Seda Akgül, fiziği hakkında yapılan kötü yorumlara isyan etti: Kalçamla mı meşhur oldum?