Arjantinli yıldız futbolcu Messi'nin 53 milyon liralık saray yavrusu villası! İçinde yok yok - Son Dakika

Arjantinli yıldız futbolcu Messi'nin 53 milyon liralık saray yavrusu villası! İçinde yok yok

27.08.2020 14:43

Yaptığı ayrılık açıklamasıyla son günlerde futbol gündeminin zirvesine oturan Barcelona'nın Arjantinli yıldız futbolcusu, lüks evi, oteli ve araba koleksiyonuyla dikkatleri üzerine çekiyor.

1
Barcelona'dan ayrılma kararı aldıktan sonra futbol gündemine oturan Arjantinli yıldız futbolcu Lionel Messi'nin İspanya'daki ultra lüks evi görenleri adeta büyülüyor.
2
Sakin bir hayatı seven Messi'nin evi Barcelona'da deniz manzarasına sahip ve uçuşa yasak bir bölgede yer alıyor.

3
Ballon d'Or ödülünü 6 kez kazanmayı başaran yıldız futbolcunun Castelldefels'in seçkin banliyösünde bulunan yaklaşık 53 milyon lira değerindeki evinde yok yok.
4
Camp Nou'ya sadece 19 km uzaklıkta bulunan Messi'nin evinde küçük bir futbol sahası, yüzme havuzu, kapalı spor salonu ve üç çocuğu için bir oyun alanı bulunuyor.
5
Futbolun dışında turizm sektörüne de el atan Lionel Messi'nin bir de oteli var.

6
Katalunya bölgesinde yer alan ve değeri yaklaşık 250 milyon lira değerindeki 4 yıldızlı otelde sauna, Türk hamamı, duyusal duşlar, dinlenme havuzu, soğuk dalma küveti ve tuzlu su havuzu içeren birinci sınıf bir spa bulunmakta.
7
Tam bir araba tutkunu olan Arjantinli yıldız futbolcu, otomobil koleksiyonuyla da dikkat çekiyor.
8
3 milyar lira serveti olduğu tahmin edilen Lionel Messi'nin garajında yaklaşık 1 milyar lira değerinde GranTurismo S, GranTurismo MC Stradale ve Maserati marka otomobillere sahip.
9
10
11
12
13

Son Dakika Arjantinli yıldız futbolcu Messi'nin 53 milyon liralık saray yavrusu villası! İçinde yok yok - Son Dakika Spor


YORUMLAR (5)
  • aslanparçası: yorumlara bakıyorum da hiç alakası olmayan yorumlar. bu yorumları yapanlar gerçekten Müslümansa başkalarının dinini, inancını sorgulamak hangi Müslümanın üzerine vazife. Allah'ın soracağı soruları birileri soruyor bende ona üzülüyorum. herkes kendine baksın. Cevap Yaz 8 2 Yayından Kaldır
  • murat : müslümanım diyenide görüyoruz 5 vakit namaz kılıp eşini aldatan ben 5 vakit namaz kılıp haram parayla yatıp kalkan ben 5 vakit namaz kılıp kadınımızı kızımızı öldüren ben 5 vakit namaz kılıp yalanı hak bilen gene ben dimi Cevap Yaz 9 10 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Yürüyerek girdiği dişçiden tekerlekli sandalyeyle çıktı! İşte şimdi tam Benjamin Button Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti Dağlık alanda kaybolan adamı, paylaştığı son fotoğraf karesi kurtardı! Sır bacaklarındaki is izlerindeydi