Arka Sıradakiler'in hırçın kızının son hali bomba! Fotoğrafları görenin ağzı açık kalıyor - Son Dakika

Arka Sıradakiler'in hırçın kızının son hali bomba! Fotoğrafları görenin ağzı açık kalıyor

22.03.2021 14:11

Bir döneme damgasını vuran gençli dizisi Arka Sıradakiler dizisinde hayat verdiği Özge karakteri ile şöhreti yakalayan Sevda Dalgıç, yıllar içindeki değişimiyle şaşırtıyor. Dalgıç'ın son halini görenler gözlerine inanamadı.

1
2007 yılında yayın hayatına başlayan gençlik dizisi 'Arka Sıradakiler'de hayat verdiği Özge karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Sevda Dalgıç, uzun süren sessizlikten sonra Avlu dizisiyle ekranlara dönüş yapmıştı.
2
Dizide 'Bade' karakterine hayat veren Dalgıç enfeksiyon kapıp ameliyat olmak zorunda kalınca hiç beklemediği bir sürprizler karşılaşmıştı.
3
Yapım şirketi, doktorların 2 hafta rapor verdiği Dalgıç'ı dizinin kadrosundan çıkarmış ünlü oyuncu bu kara isyan etmişti.
4
Bir süre ekranlarda görünmeyen Sevda Dalgıç, şu sıralar sosyal medyada oldukça aktif.
5
Sık sık spor yaptığı anları takipçileriyle paylaşan Sevda Dalgıç'ın son halini görenler ise gözlerine inanamıyor.

6
Yıllar için de bir hayli değişen 37 yaşındaki oyuncu, koyu renk saçlarıyla dikkat çekiyor.
7
Sporu yaşam tarzı haline getiren Dalgıç bir açıklamasında "Estetiğe karşıyım ama burnum kırıldığı için mecburen yaptırdım. Doktor ne kadar iyi olursa oldun Allah vergisi gibi olmuyor" demişti.

8
Karantina günlerinde çektiği dans videolarıyla beğeni toplayan Dalgıç, takipçilerine tavsiyelerde de bulunuyor.
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Son Dakika Arka Sıradakiler'in hırçın kızının son hali bomba! Fotoğrafları görenin ağzı açık kalıyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Denizde idam ettirilen Şeyhülislam'ın mezarı şaşkına çevirdi! Yarısı binanın altında diğer yarısı dışarda "Oy Didem" diyerek hayatımıza giren Azeri kızı, estetiği abarttı! Ancak sesinden tanıyabiliyoruz Türkiye'nin günlerce konuştuğu operasyonda eli parçalanan gazi polisten 6 yıl sonra ilk atış Playboy güzeli Paris Hilton kaset skandalıyla ilgili ilk kez konuştu: Hayatımın bittiğini düşündüm Amerika'da polis insan avına çıktı! George Floyd davası öncesi 16 yaşındaki siyahi kız polisin kurşunlarına hedef oldu