Arka Sıradakiler'in yakışıklı Oktay'ına bir de şimdi bakın! Saçlarına aklar düştü - Son Dakika

Arka Sıradakiler'in yakışıklı Oktay'ına bir de şimdi bakın! Saçlarına aklar düştü

2 ay önce

Bir döneme damgasını vuran Arka Sıradakiler'in yakışıklı Oktay'ını canlandıran Bülent Çetinaslan'ın, son halini gören tanımakta güçlük çekiyor.

1
Bülent Çetinaslan, Arka Sıradakiler dizisinde 2007-2012 yılları arasında kesintisiz olarak rol aldı. Hatta aynı karakterle 2010 yılında Öğretmen Kemal dizisinde de yüzünü gösterdi.


2
Ancak bu projeden sonra 3 yıllık bir aranın ardından 2014'te TRT Çocuk'ta Pırdino adlı bir animasyon dizide tekrar karşımıza çıktı.
3
Arka Sıradakiler dizisindeki başarılı performansıyla dikkat çeken 45 yaşındaki oyuncu Bülent Çetinaslan, dizisini final yapmasını ardından kayıplara karışmıştı.
4
Yıllardır ekranlarda görünmeyen Bülent Çetinaslan'ın Instagram hesabını takip edenler şaşırıyor. Arka Sıradakiler'in Oktay'ı Bülent Çetinaslan son paylaşımlarıyla herkesi şaşırttı.
5
Bülent Çetinaslan saç rengiyle sosyal medyada dikkat çekiyor. Saçlarını gri beyaz yapan ve imajıyla beğeni toplayan oyuncu sosyal medya paylaşımlarıyla hayranlarını habersiz bırakmıyor.
6
Bülent Çetinaslan, oyunculuğun yanı sıra mankenlik ve fotomodellik yapmaya da devam ediyor. Başarılı oyuncu aynı zamanda müzikle de ilgileniyor.
7
8
9

Haber Yayın Tarihi: 24.01.2020 03:30 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Telefonunuzda bu uygulama varsa derhal silin! Şarjınızı saniye saniye emiyor Sevgilisi çok kilolusun deyip terk edince, zayıflayıp güzellik kraliçesi oldu Hercai'nin Melike'si Aslı Samat'ın 173 kilo olduğu fotoğraflar ortaya çıktı! Hem kaliteli hem de ekonomik! Taylan Şef, Nusr-Et'e rakip oldu Kazdağları'nda dağcıların keşfettiği 5 tonluk 'uçan kaya'yı gören telefona sarılıyor!