Arka Sokaklar'ın Mesut komiseri Şevket Çoruh'un kızını gören gözlerine inanamıyor! Tıpkı annesi! - Son Dakika

Arka Sokaklar'ın Mesut komiseri Şevket Çoruh'un kızını gören gözlerine inanamıyor! Tıpkı annesi!

04.02.2020 08:26

Ekranların fenomen dizisi Arka Sokaklar'ın Mesut Komiser'i olarak tanıdığımız Şevket Çoruh'un, boyu kadar kızı olduğunu biliyor muydunuz? Hem de kendisi gibi çok ünlü bir isim ile evliliğinden!

1
Ekranın yıllanan dizisi 'Arka Sokaklar'ın Mesut'u olarak tanıdığımız oyuncu Şevket Çoruh; dizide bir oğlu olan 'Komiser Mesut' rolü ile izleyici karşısına çıkıyor. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ve şu sıralar vaktinin çoğunu 'Baba Sahne'ye ayırıyor. Şevket Çoruh, gerçek hayatta ise 2 evlilik yaptı. 2. evliliğini 4 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Özge Turna ile 2018 yılında yaptı.
2
2018 yılında dünyaevine giren Çoruh'ın geçtiğimiz günlerde 1 oğlu oldu ama neredeyse boyu kadar da bir kızı var!
3
1973 doğumlu olan oyuncu 1993 yılında kendisi gibi oyuncu olan Günay Karacaoğlu ile nikah masasına oturdu.
4
Çiftin, Gülenay ismini verdikleri bir de kızları oldu. Ancak mutluluk uzun sürmedi; Şevket Çoruh ile Günay Karacaoğlu 2003 yılında boşandı.

5
Gülenay, şimdi koca kız oldu ve tıpkı annesinin gençliği...
6
Öte yandan Karacaoğlu da Şevket Çoruh'tan sonra evlenmiş ancak aradığı mutluluğu bulamamış. 4 yıl süren evliliği 2012 senesinde bitti ama hala eski eşi Şevket Çoruh'la iyi arkadaş.
7
Gülenay şimdi 23 yaşında ve İstanbul Bilgi Üniversitesi mezunu.
8
Anne babasına rağmen kameralardan uzak duran Gülenay, sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanıyor..
9
Öyle ki, genç kızın adına açılan fan sayfaları bile var...
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

Son Dakika Arka Sokaklar'ın Mesut komiseri Şevket Çoruh'un kızını gören gözlerine inanamıyor! Tıpkı annesi! - Son Dakika


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Evli öğretmen, öğrencisiyle ilişkiye girdikten sonra polise teslim oldu Yıllar sonra ekranlara dönen Memoli yeni imajıyla tam not aldı Bahçıvan evin hanımına göz dikti! Önce tecavüz edip sonra gözünü kırpmadan öldürdü Müstehcen pozlarıyla milyonlarca takipçisini mest eden fenomene Tiktok'tan kötü haber Yıldız futbolcu McKennie, gözlerini Can Yaman'ın sevgilisi Diletta'nın kalçalarından alamadı