Son Dakika Haberleri: Arka Sokaklar'ın Pınar'ı bakın şimdi ne iş yapıyor!

Arka Sokaklar'ın Pınar'ı bakın şimdi ne iş yapıyor!

13 gün önce

Fenomen dizi Arka Sokaklar'da canlandırdığı Pınar karakteriyle gönüllere taht kuran genç oyuncu Pınar Aydın, yeni mesleğiyle şaşırttı.

1
2004 yılında ekranlarda ilgiyle izlenen Akademi Türkiye yarışması, saklı kalan genç yetenekleri keşfetmeyi amaçlıyordu.


2
Yeteneği ve güzelliğiyle büyüleyen Pınar Aydın'a şöhret yolu, o yarışma sayesinde açıldı. Üstelik Pınar Aydın, rakiplerinden Özgür Çevik'le aşk yaşamaya başlayınca program daha çok izleyici kazandı. Yarışmayı üçüncülükle tamamlayan Pınar Aydın, ilerleyen zamanlarda Özgür Çevik'le olan ilişkisini sonlandırdı.


3
Savcı Karısı, Akasya Durağı ve O Hayat Benim gibi dizilerde rol alan güzel oyuncu, en çok Arka Sokaklar'ın Pınar'ı olarak dikkatleri üzerine çekti.
4
Rıza Baba'nın biricik kızını başarıyla canlandıran Pınar Aydın, kısa bir süre sonra diziden ayrılmak zorunda kaldı.
5
Pınar aydın, bir röportajda kendisine yöneltilen ''Arka Sokaklar'dan neden ayrıldınız?'' sorusuna, ''Anlaşamadık, ayrıldık... İkinci senemde sahnelerim azaltıldı. Bir anda demoralize oldum. O karakteri gerçekten iyi oynadığıma inanıyordum.'' yanıtını verdi.
6
Eski oyuncu, 2011 yılında Dur Dedim isimli bir albüm çıkardı.
7
Aydın, Giresunspor'un eski kalecilerinden Harun Ovalıoğlu ile 2015 yılında dünyaevine girdi ve evliliğinden Ayaz isimli bir erkek çocuğu oldu.
8
Bir zamanların asi güzeli, şimdilerde eşi ve oğluyla sakin bir hayat sürüyor.
9
Geçimini bungalow evler kiralayarak sağlıyor ve zamanının çoğunu ailesiyle Giresun'da geçiriyor.
10
37 yaşındaki eski oyuncu, Instagram hesabı üzerinden sık sık doğaya dair paylaşımlar yapmayı da ihmal etmiyor.


11
12
13
14
15
16Haber Yayın Tarihi: 05.11.2019 12:55 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Uzmanlardan zehirli tatula uyarısı! Şifalı diyenlere kanmayın, karaciğer yetmezliğine sebep oluyor Usta oyuncu Yıldız Kenter'in gerçek adını duyan şaşıp kalıyor! İşte Yıldız Kenter'in başarılarla bezeli yaşamı Hem sporcu hem taraftar! Güzel model cesur pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arazinin ortasındaki devasa patatesin içinde ne olduğunu gören şaşıp kalıyor! Prens Andrew, kendisine yöneltilen 'cinsel ilişki kölesi' iddialarına yanıt verdi: Tıbben terleyemiyorum!