Arka Sokaklar'ın Pınar'ı son haliyle görenleri şaşkına çevirdi - Son Dakika

Arka Sokaklar'ın Pınar'ı son haliyle görenleri şaşkına çevirdi

Efsane dizi Arka Sokaklar'da canlandırdığı Pınar karakteriyle gönüllere taht kuran genç oyuncu Pınar Aydın, son haliyle şaşırttı.

1
Güzel oyuncu, ilk olarak 2004 yılında ekranlarda ilgiyle izlenen Akademi Türkiye yarışmasıyla tanınan genç yeteneklerdendi.

2
Yeteneği ve güzelliğiyle büyüleyen Pınar Aydın'a şöhret yolu, o yarışma sayesinde açıldı. Üstelik Pınar Aydın, rakiplerinden Özgür Çevik'le aşk yaşamaya başlayınca program daha çok izleyici kazandı. Yarışmayı üçüncülükle tamamlayan Pınar Aydın, ilerleyen zamanlarda Özgür Çevik'le olan ilişkisini sonlandırdı.
3
Savcı Karısı, Akasya Durağı ve O Hayat Benim gibi dizilerde rol alan güzel oyuncu, en çok Arka Sokaklar'ın Pınar'ı olarak dikkatleri üzerine çekti.

4
Rıza Baba'nın biricik kızını başarıyla canlandıran Pınar Aydın, kısa bir süre sonra diziden ayrılmak zorunda kaldı.
5
Eski oyuncu, 2011 yılında Dur Dedim isimli bir albüm çıkardı.
6
Aydın, Giresunspor'un eski kalecilerinden Harun Ovalıoğlu ile 2015 yılında dünyaevine girdi ve evliliğinden Ayaz isimli bir erkek çocuğu oldu.
7
Bir zamanların asi güzeli, şimdilerde eşi ve oğluyla sakin bir hayat sürüyor.
8
Geçimini bungalow evler kiralayarak sağlıyor ve zamanının çoğunu ailesiyle Giresun'da geçiriyor.
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Haber Yayın Tarihi: 07.03.2020 10:54

Son Dakika Arka Sokaklar'ın Pınar'ı son haliyle görenleri şaşkına çevirdi - Son Dakika

YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Defne Samyeli bikinisinin üzerine giydiği file elbisesiyle büyülüyor Tüm dünyayı ilgilendiren keşif! Suudi Arabistan'da 120 bin yıllık ayak izi bulundu Fazla parmakları olduğu için sokağa atılan kedi internette fenomen oldu +18 uygulamaya üye olan rugby oyuncusunun katılma sebebi oldukça ilginç: Her şey spor yapmak için Kızının fotoğrafını çeken anne, iki saniye sonra çığlıklarına hakim olamadı