Arka Sokaklar'ın yıldızı aşk sarhoşu! Bu halde yakalanınca utançtan yerin dibine girdiler - Son Dakika

Arka Sokaklar'ın yıldızı aşk sarhoşu! Bu halde yakalanınca utançtan yerin dibine girdiler

19.04.2021 11:21

Arka Sokaklar'ın oyuncusu Onur Bay ile Dilara Aksüyek, kısa bir ayrılığın ardından aşklarına ikinci şansı verdi. Önceki gün Cihangir'de objektiflere yansıyan ikilinin samimi halleri dikkatlerden kaçmadı. Akyüksek'in kendisinden 9 yaş küçük sevgilisi Onur Bay'ın kulağını ısırdığı anlar ise olay oldu. Genç oyuncu görüntülendiğini fark edince utangaç tavırlar sergiledi.

1
Arka Sokaklar'ın Tekin'i Onur Bay, Dilara Aksüyek'le aşk tazeledi.

2
Habertürk'ün haberine göre, ilişkilerine ikinci kez şans veren Dilara Aksüyek-Onur Bay çifti, önceki gün Cihangir'de görüntülendi. Ünlü çift, sokağa çıkma kısıtlamasında köpeklerini gezdirirken arkadaşlarıyla karşılaştı.

3
Grup ayaküstü koyu sohbete dalarken o sırada Akyüksek, sevgilisi Onur Bay'a dönerek, sarıldı. Bununla da yetinmeyen Dilara Aksüyek, Bay'ın kulağını ısırıp, sevgi gösterisinde bulundu.
4
Ardından görüntülendiklerini fark eden çift, utangaç tavırlar sergiledi.
5
Dilara Aksüyek, sevgilisinin yanından hızlıca uzaklaşıp, bir markete girdi. Çıkışta tekrar Bay'ın yanına gelen ünlü oyuncu, daha sonra hızlı adımlara evinin yolunu tuttu.

6
Onur Bay'a ise rol arkadaşı Şevket Çoruh'un koronavirüse yakalandığı hatırlatıldı. Konuyla ilgili konuşan Bay, "Evet, maalesef olabiliyor. Şu sıralar vakalar çok arttığı için arada böyle şeyler yaşanıyor. Şevket abinin durumunu yeni öğrendim, pek bilgim yok. En son iki gün önce konuştuğumda gayet iyiydi, şu an için bilemiyorum" dedi.
7

Son Dakika Arka Sokaklar'ın yıldızı aşk sarhoşu! Bu halde yakalanınca utançtan yerin dibine girdiler - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (30)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi Serel Yereli, Londra sokaklarında iç çamaşırsız dolaştı Yeşim Ceren Bozoğlu'nun sere serpe verdiği tatil pozları olay oldu Yıllar sonra ortaya çıktı! Aşk-ı Memnu'nun 'Beşir'i Baran Akbulut tanınmaz halde Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık
Advertisement