Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı - Son Dakika

Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı

20.10.2020 10:15

Arka Sokaklar'ın Zeliş'i Yüsra Geyik sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla adından söz ettirdi. Genç oyuncu gömleğinin düğmelerini açtığı bir fotoğraf paylaştı. Hayranları oyuncunun pozuna "Bir düğmeyi kapalı unutmuşsun" yorumlarını yaptı.

1
Türk Televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar'ın genç güzeli Yüsra Geyik iddialı pozuyla sosyal medyada gündem oldu.

2
Adeta gözümüzün önünde büyüyen Yüsra Geyik, dizinin sevilen ve en dikkat çeken karakterinden biri olan Hüsnü Çoban'ın kızı Zeliş'e hayat veriyor.
3
Oyunculuk kariyerine Hayat Bilgisi dizisiyle başlayan güzel oyuncu, Arka Sokaklar ile adını geniş kitlelere duyurdu.

4
Son olarak genç güzel İnstagram hesabından gömleğinin düğmelerini açtığı bir fotoğraf paylaştı.

5
Geçtiğimiz haftalarda Instagram hesabına hikaye olarak attığı fotoğrafta güzel oyuncu adete bacak şovu yapmıştı.
6
Oyunculuğu ile beğeni toplayan Yüsra Geyik zaman zaman da özel hayatı ile magazin gündemine geliyor. Peki Yüsra Geyik kimdir?
7
Bazı takipçileri Geyik'in pozuna "Bir düğmeyi kapalı unutmuşsun" yorumlarını yaptı.
8
Güzelliğinin yanı sıra oyunculuğu ile de alkış toplayan Yüsra Zeliş sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflar ile sıkça gündem oluyor.
9
Yüsra Geyik, 21 Haziran 1990 tarihinde Samsun'da doğdu. İlkokul 1. sınıfı Samsun'da okuyup İstanbul'a taşındılar. 2. sınıfa İstanbul Ataköy'deki 60.yıl Ataköy İlköğretim Okulu'nda başladı. 4. sınıftayken okullarına gelen bir tiyatro kursuyla tiyatro hayatına başladı.
10
Geyik, Sanat Tasarım Fakültesi mezun oldu. 13 yaşında kameralarla tanışan Yüsra Geyik ilk olarak Hayat Bilgisi dizisinde rol aldı. 2006 yılından bu yana Arka Sokaklar dizisinin kadrosunda yer almakta ve Zeliş karakterini canlandırmaktadır.
11
2003-2006 yılları arasında Yabancı Damat dizisinin kadrosunda yer alan Yüsra Geyik, asıl tanınırlığını Arka Sokaklar dizisiyle yakaladı. Genç oyuncu, Hüsnü Çoban karakterinin kızı Zeliha (Zeliş) Çoban'ı oynuyor.
12
12 senedir Arka Sokaklar'ın kadrosunda yer alan Yüsra Geyik, diziye başladığında ise 16 yaşındaydı.
13
14
15
16

YORUMLAR (8)
  • murat: masallah masallah masallah nazar deymesin cok hos bir bayan . selamlar almanyadan su an adana tatil Cevap Yaz 3 3 Yayından Kaldır
  • bilirkişi: boş yorum yapmayın oynamış olduğu karakteri nedeni ile bu yorumları yapıyorsunuz bilinç altınıza işlemiş gerçek hayatta on numara dır yok tipsiz miş siz kendi tipinize bakın birde eş veya sevgililerinize ondan sonra klavye delikanlılıgı yapın Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı - Son Dakika


Advertisement