Arkadaşı tarafından 120 km hızla giden araçtan itilen genç kadın bebeğini kaybetti - Son Dakika

Arkadaşı tarafından 120 km hızla giden araçtan itilen genç kadın bebeğini kaybetti

22.09.2020 17:00

İngiltere'de 20 yaşındaki Megan Meredith, 120 kilometre hızla giden pikabın arkasında bulunduğu sırada arkadaşı Keeley Harrison, kendisini şaka olsun diye itti. Pikaptan düşen genç kadın feci olay sonrası bebeğini kaybetti.

1
İngiltere'de genç bir kadın arkadaşının kötü şakası sonucu hem bacağından hem de karnındaki evladından oldu.
2
20 yaşındaki Megan Meredith, arkadaşı ile beraber saatte 120 kilometre hızla giden pikabın arkasında bulunduğu sırada arkadaşı Keeley Harrison, kendisini şaka olsun diye araçtan itekledi.
3
Hızla giden pikaptan düşen Megan'ın ayağı kırıldı, vücudunun farklı yerlerinde yaralar oluştu. Olay sırasında hamile olan Megan'nın hastanede yapılan muayenesinde çocuğunu düşürdüğü ortaya çıktı.

4
Doktorlar ayağında oluşan kırk nedeni ile bundan sonra Megan'ın eskisi gibi yürüyemeyeceğini söylediler.
5
Olay ilgili görülen mahkemede, Megan, arkadaşının yaptığı şakanın hayatını kararttığını, bundan sonra eskisi gibi olamayacağını ve yaşadığı sürece kazanın sebep olduğu sakatlık ile yaşamak zorunda kalacağı için çok üzgün olduğunu söyledi.
6
Keeley , mahkemede suçunu itiraf edip arkadaşının yaralanmasını kabul etti ve tüm sorumluluğun kendisine ait olduğunu söyledi.
7
Mahkeme Keeley, iki yıl trafikten men, 180 saat ücretsiz kamu hizmetine çalışmak ve 600 sterlin para cezası verdi.

Son Dakika Arkadaşı tarafından 120 km hızla giden araçtan itilen genç kadın bebeğini kaybetti - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti Türkiye'de nadir görülen manzara! İki adımla şehir değiştiriyorlar "Ronaldo'ya karşı koyamam" diyen G.Saray'ın eski yengesi, yeniden evlenmeye hazır Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı