Arkasında Bir, Önünde Üç Aslan! - Son Dakika

Arkasında Bir, Önünde Üç Aslan!

01.06.2011 14:49

1
Savunmasız olduğunu düşündükleri antilobu gözlerine kestiren dört aslan, onu avlamak için öyle bir plan yaptı ki...

2
Sürüsünden ayrı düşen antilobu kendilerine yemek yapmak isteyen dört aslan, savunmasız olduğunu düşündükleri avlarını alt etmek için bir plan yaptı.
3
Güney Afrika'da çekilen fotoğraflar, aslanlardan birinin antilobu önüne katıp, diğerlerinin üzerine doğru kovalarken, diğer üç aslanın da üzerlerine gelecek olan avı alt etmek için sabırla beklediğini gösteriyor.
4
Ancak savunmasız olduklarını düşündükleri avı, üç aslanla karşılaştığında bir anda neredeyse iki metre yükseğe sıçrayıp, kendisini bekleyen avcıların pençelerinin arasından ve üzerinden geçmeyi başarıyor.
5
Avlarını pençelerinden kaçıran aslanlar, sadece hızla uzaklaşan antilobun arkasından bakmakla yetiniyor ve yeni bir av bulabilmek için bölgeden uzaklaşıyorlar.
6
Olayın tanıklarından biri olan İngiliz safari operatörü Steve Bailey, izledikleri bu ölüm kalım mücadelesinin ardından kendilerinin de en az aslanlar kadar şaşırdığını söyledi.

Son Dakika Arkasında Bir, Önünde Üç Aslan! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Hem güzel hem de yetenekli! 2021 Kainat Güzeli Meksikalı yazılım mühendisi Andrea Meza oldu Yardım fonundan 100 bin dolar çalan uyanık fenomeni lüks paylaşımları yakalattı Erkek hemşirenin tecavüzüne uğrayan kovid hastası kadın hayatını kaybetti Leyla ile Mecnun hasretini bitirecek haberi Ahmet Mümtaz Taylan duyurdu Sezonu bahçede açtı! Tuğba Özerk'in mayokinili paylaşımı hayranlarına bile aşırı geldi
Advertisement