Arkasındaki aynayı unuttu! Canlı yayına pantolon giymeden katılan belediye başkanı rezil oldu - Son Dakika

Arkasındaki aynayı unuttu! Canlı yayına pantolon giymeden katılan belediye başkanı rezil oldu

05.01.2021 16:26

Belçika'nın Antwerp şehrinin Belediye Başkanı Bart de Wever, bir radyo programına evinden görüntülü olarak katıldı. Üzerine yalnızca gömlek giyen belediye başkanı, arkasındaki aynayı unutunca tüm ülkeye rezil oldu.

1
Belediye başkanı, sadece üstünü giyip alt tarafını çıplak bırakarak cep telefonu ile radyonun stüdyosuna bağlandı. Arkasındaki aynanın farkında olmayan belediye başkanının çıplak hali aynaya yansıdı.
2
Röportajın dördüncü dakikasında belediye başkanının çıplak olduğunu fark eden radyo sunucusu, "Sayın Bart de Wever, biraz dikkatim dağıldı."

3
"Çok güzel bir gömlek giymişsiniz. İzleyicimiz bizi izliyor, ama sanırım altınıza çok kısa olan bir iç çamaşırı giydiğiniz için aynadan çıplak bacaklarınız görünüyor" dedi.

4
Belediye başkanı, "Bunu nereden biliyorsunuz?" deyince, sunucu arkasındaki aynayı işaret etti. Başkan, "Kusura bakmayın aynanın hemen arkamda durduğunu unuttum."

5
"Özür dilerim. 2021 yılı benim için yüz kızartıcı bir şekilde başladı. Bu anı hiç unutmayacağım" dedi. Seçimde belediye başkanının rakibi olan Georges-Louiz Bouchez, belediye başkanının iç çamaşırlı görüntüsünü sosyal medya hesabından paylaşarak dalga geçti.

Son Dakika Arkasındaki aynayı unuttu! Canlı yayına pantolon giymeden katılan belediye başkanı rezil oldu - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (1)
500
Advertisement