Arzu Yanardağ'a Ağır Suçlama - Son Dakika

Arzu Yanardağ'a Ağır Suçlama

09.11.2010 12:50

1
Boşanma davaları 22 Aralık'ta görülecek olan Arzu Yanardağ-Serhat Türkkan çiftinden Yanardağ'ın geçen hafta bir gençle Taksim'de görüntülenmesi eşi Türkkan'ı çileden çıkardı.
2
Milliyet'in haberinde Yanardağ'ın eski eşi Ali Serter'den olan kızı Alara Maya'ya da 3 yıldır babalık yaptığını belirten Türkkan, “Arzu'nun davranışları kabul edilir gibi değil. Kâğıt üzerinde hâlâ eşim olan o kadınla herhangi bir birlikteliğim kalmamıştır. Herkes ikinci bir şansı hak eder düşüncesiyle o kadınla 2 yıl önce evlendik.
3
Bütün çabama rağmen kendisi özellikle madde bağımlısı ve alkolik çevresinden kurtulamamış, bir ara kurtulmuş gibi olsa da tekrar o grubun içinde yerini almıştır” dedi.
4
Evden ayrılmasına rağmen onun hatalarıyla ilgili haberlerde adının geçmesinden rahatsızlık duyduğunu belirten Türkkan, “Hangi anne anneliğin kutsallığı argümanını kullanarak kızını anneannesine bırakarak uyuşturucu partilerinin yapıldığı evlerde sabahlar?” diye konuştu.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

Son Dakika Arzu Yanardağ'a Ağır Suçlama - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement