Asena: Bir Daha Şarkı Söylemem - Son Dakika

Asena: Bir Daha Şarkı Söylemem

6 yıl önce

Ünlü dansöz albüm çıkarmasıyla ilgili, "Çevremdekilerin gazına geldim. Bir daha asla şarkı söylemem." dedi.

1
Best FM'de Rıza Esendemir'in sunduğu programın canlı yayın konuğu olan Asena, yıllar önce çıkardığı albüm hakkında ilginç açıklamalar yaptı.
2
İkinci oryantal DVD albümünü birkaç gün önce çıkaran Asena, şarkı söylediği dönemle ilgili, “O zamanlar dans edemediğim bir zamandı, bir şeyler yapmam lazımdı. Çevremdekilerin gazına geldim." dedi.
3
"Fiziğin güzel, yıllardır dans ediyorsun. Bir, iki ay ders alırsın şarkı da söylersin." diyen arkadaşlarının desteğiyle şarkı söylemeye başladığını söyleyen dansöz, "Üstelik 2 single, 1 albüm yaptım. Öyle bir hadsizliğim de oldu.” şeklinde konuştu.
4
Asena şarkı söylemesiyle ilgili konuşmayı, "Pişman değilim, içimde kalmadı ama bir daha asla şarkı söylemem.” diyerek sonlandırdı.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

Haber Yayın Tarihi: 24.01.2014 10:43 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İstanbul'un nadide semtinde telesiyej keyfi! 60 yıl önce çekildi Ayşen Gruda'yla, Müjdat Gezen'in nişan attığını biliyor muydunuz? Cani anneden kan donduran itiraf! 3 çocuğunu ninniler eşliğinde boğarak öldürdü Isırdığını 10 dakikada öldürüyor! Yangın ve selin vurduğu Avustralya'da katil örümcek alarmı Ramo'nun yosun gözlü güzeli Fatoş, Instagram pozlarıyla büyülüyor!

Son Dakika Haberleri